• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мультиспортивний майданчик на Лівобережному-1 Брав участь

Доданий
24.07.2017
Номер
285
Спорт

Встановлення мультиспортивного майданчику на території УВК №131 дозволить покращити рівень фізичної підготовки учнів навчального закладу та надасть можливість для занять улюбленими видами спорту мешканцям ж/м Лівобережного-1.

Автор проекту
Андрій
Андрій Міщенко
Бюджет
999 779 грн
Розрахунок бюджету
Район
Амур-Нижньодніпровський

Опис

Мета проекту

Надання більших можливостей для молоді та всіх мешканців ж/м Лівобережний-1 ведення активного образу життя шляхом побудови мультиспортивного майданчику зі штучною травою.

Проблема

На житловому масиві Лівобережний-1 протягом останніх років погано розвивалась спортивна інфраструктура. Спортивні майданчики в дворах будинків не ремонтуються, футбольний майданчик в УВК №131 не має жодного покриття, окрім звичайного ґрунту, що може призводити до травмувань під час занять спортом. Також це унеможливлює активне дозвілля мешканців в своєму мікрорайоні під час великих дощів, які притаманні нашої місцевості навесні та восени.
За відсутності альтернативи багато молоді проводить дозвілля, в кращому випадку, вдома перед телевізорами та за комп’ютерами, забуваючи про необхідність здорового образу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

На території УВК №131 є майданчик, який потребує реконструкції. Встановивши на його місці мультиспортивний майданчик зі штучною травою, парканом та освітленням, можна підняти на більш високий якісний рівень проведення уроків фізичної культури в школі, організацію активного дозвілля, спортивних тренувань та змагань для мешканців та гостей ж/м Лівобережний-1. Реалізація проекту дозволить займатися футболом, волейболом, баскетболом та іншими видами спорту більший період часу протягом року.

Для кого цей проект

Проект реалізується для учнів УВК №131, мешканців та гостей ж/м Лівобережний-1

Ключові показники оцінки результату проекту

В результаті реалізації проекту підвищиться рівень охоплення дітей, молоді та всіх мешканців ж/м Лівобережний-1 фізкультурою та спортом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Для збільшення строків експлуатації майданчику необхідно контролювати якість використаних матеріалів та проведених робіт на всіх етапах реалізації проекту від підготовки основи до облаштування освітлення майданчику.