• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

№13 – опорна фізико-математична школа в Центральному районі Реалізований

Доданий
04.07.2017
Номер
18
Освіта

Переоснащення кабінетів фізики і математики КЗО « Спеціалізована школа № 13» ДМР фізико-математичного профілю новітніми комп’ютерами, програмним забезпеченням, новим обладнанням для кабінету фізики надасть змогу учням 5-11 класів означеної школи вивчати ці предмети з використанням IT – технологій, покласти експеримент в основу вивчення фізики.

Автор проєкту
Бюджет
939 393 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центральний
Адреса
вулиця Михайла Драгоманова, 50, Центральний район, Дніпро́

Опис

Співавтори

Семенюк Олена Павлівна, Завгородня Тамара Григорівна

Мета проекту

Зробити школу опорною в районі по вивченню математики і фізики. Забезпечити всі умови для викладання цих предметів на сучасному рівні за міжнародним проектом STEM-освіти за допомогою ІТ – технологій.

Проблема

Відсутність новітньої ресурсної бази не дозволяє проводити уроки математики та фізики на сучасному рівні спеціалізованої фізико-математичної школи. Вчителі СШ № 13 оволоділи сучасними методиками викладання предметів, орієнтуючись на світові вимоги, але не мають можливості втілювати їх життя на належному технологічному рівні. Кількість учнів 5-11 класів складає близько 500 осіб.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Придбання вказаного обладнання надасть змогу учням отримувати свої знання з експерименту, виконувати лабораторні роботи, в рамках STEM-освіти застосовувати свої знання на практиці, вивчати і застосовувати сучасні 3D-технологїї програмування і на математиці і на фізиці, що дуже важливо для формування компетентісного підходу до навчання. Комп’ютер для викладача має чудові графічні та системні характеристики, що дозволить формувати просторове мислення учнів.
Наявність потужної експериментальної бази дозволить створити на базі школи опорний пункт по новітнім методикам викладання математики і фізики, бо ці науки є науками майбутнього.

Для кого цей проект

-Учні школи № 13 (495 дітей)
-вчителі і учні шкіл Центрального району і міста
-громадські організації і бізнесові структури, з якими школа підтримує соціально-партнерські стосунки.

Ключові показники оцінки результату проекту

Наявність потужної експериментальної бази дозволить створити на базі школи опорний пункт по новітнім методикам викладання математики і фізики, бо ці науки є науками майбутнього.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Приклади (кейси схожих рішень)

№31 - STEM -школа IT - майбутнього