Універсальний Ігровий Спортивний Майданчик - "Янтарний" на ж.м. Калинівський (Клочко-6) Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
363
Спортивні та дитячі майданчики

Передочається облаштування Універсального Ігрового Спортивного Майданчика для надання можливості повноцінних, безпечних занять спортом мешканцям ж.м. Калинівський (Клочко-6).

Автор проєкту
Олександр
Олександр Борисенко
Бюджет
1 293 255 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, діти, двір, благоустрій
Район
Індустріальний
Адреса
вул. Янтарна, 81 корп. 2, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Борисенко Олександр Анатолійович
Мельничук Анна Іллівна

Проблема

У сучасному суспільстві часто виникає питання виховання здорової нації. Воно обумовлено тенденціями погіршення здоров’я молодого покоління та зниженням рівня їх фізичної підготовки. Ці негативні явища значною мірою пов'язуються із недостатньою руховою активністю людини, тому особливо важливо подбати про фізичний розвиток з дитинства та підтримки його у дорослому віці. Сьогодні мешканці району ж.м. Калиновський не мають облаштованого спортивного ігрового майданчика, а мають занедбану територію на якій можливо його розміщення.

Мета проєкту

Мета – створити сучасний універсальній ігровий майданчик. На якому можна буде в першу чергу безпечно та з задоволення грати в такі ігри як, футбол, баскетбол, волейбол, теніс та виконувати легкоатлетичні вправи. Можливо проведення змагань сердь мешканців району та його гостів. Тренувати майбутніх чемпіонів. Також наведення порядку на території прилеглій до майданчика та створення в подальшому зеленої зони – скверу.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Побудувати новий сучасний універсальний ігровий майданчик зі спеціальнім сучасним покриттям та універсальною ігровою розміткою. Облаштований воротами для футболу, баскетбольними кільцями, кріпленням для сітки. Огороджений та має по периметру асфальтне покриття для прогулянок навколо майданчика.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Мешканці ж.м. Калинівський (ж.м. Клочко 6), учні шкіл та гості району.

Ключові показники оцінки результату

Створення загальнодоступних умов для всебічного та повноцінного проведення дозвілля дітей та дорослих на універсальному спортивному ігровому майданчика на території ж.м. Калинівський.
+ Робить можливим фізично розвиватися учням школи, мешканцям прилеглих будинків, удосконалювати навички комунікації, саморозвитку, усвідомленого ставлення до необхідності вести здоровий спосіб життя та займатись ігровими видами спорту.
+ Цей майданчик необхідний для наступного та підростаючого покоління, стане безпечною ігровою зоною.
+ Даний проект буде частиною реалізації проекту створення сучасної зеленої зони – скверу на ж.м. Калинівсткий.

Ризики у реалізації

---

Інформація про співфінансування

---

Чи є у вас конфлікт інтересів

---

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради