Центр спортивної підготовки "Залізна воля" Відхилений остаточно

Доданий
11.06.2021
Номер
359
Спорт

Це проєкт облаштування сучасної смуги перешкод на території ДПТНЗ "Дніпровський професійний залізничний ліцей" - Центр спортивної підготовки "Залізна воля" для проведення тренувань та районних змагань військово-патріотичного та спортивного напряму.

Автор проєкту
Бюджет
399 924 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, благоустрій, молодь
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
пров. Універсальний, 7, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Бондаренко Дар'я Володимирівна

Проблема

Пріоритетним напрямком виховання молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації. З метою удосконалення навчального процесу у нашому районі міста пропонується побудувати сучасну універсальну смугу перешкод для проведення тренувань, районних та обласних змагань.

Мета проєкту

Підвищення рівня національно-патріотичного виховання у нашому районі. Виховання здорової та сильної нації, збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту Батьківщини, незалежності та територіальної цілісності України.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для заохочення молоді до занять спортом, ведення здорового способу життя необхідна мотивація та створення необхідних умов.
Побудова сучасної універсальної смуги перешкод надасть можливість удосконалити навчальний процес , де молодь активно займається спортом та військовою справою . Поряд з цим, це можливість збільшити кількість районних , обласних та військово-спортивних заходів, які щорічно проводяться на території міста. На сьогднішній день набула актуальності та популярності - всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Побудова смуги перешкод надасть можливість залучити до занять спортом та здорового способу життя ще більше жителів району , у тому числі і дорослого населення.

Ключові показники оцінки результату

Соціальні - залучення до занять спортом та здорового способу життя молоді АНД району, підвищення рівня національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Ризики у реалізації

Здорожчення обладнання, монтажу та доставки смуги перешкод.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

Немає

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради