ІТ-середовище - вимога сучасності та запорука якості освітніх послуг Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
357
Школа

Розвиток сучасного ІТ-центру школи надасть можливість нашим учням застосовувати новітні інформаційні технології в навчальному процесі, відкрити для себе нові ракурси базових дисциплін (математики, географії, біології, історії, фізики, хімії тощо) з використанням можливостей сучасних технічних засобів навіть в умовах дистанційного навчання

Автор проєкту
Вадим
Вадим Сопілка
Бюджет
487 872 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації, неформальна освіта
Район
Чечелівський
Адреса
вул. Робоча, 75А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Сопілка Інна Борисівна
Борисова Оксана Валеріївна

Проблема

В школі навчається понад тисячу учнів. На сьогодні створено три кабінети інформатики, об'єднаних в шкільний ІТ-комплекс, але він в недостатній кількості забезпечений технікою для якісного навчання. Сучасну освіту неможливо уявити без використання сучасних новітніх технологій, адже якісні знання дитина отримує саме в практичній діяльності, тому діти "комп'ютерного віку" повинні мати доступ до найсучасніших технічних засобів навчання. На жаль, сьогоденні умови поставили школу перед проблемою організації якісної дистанційної освіти, яка має бути забезпечена не тільки професійними педагогами, але й сучасними технічними засобами.

Мета проєкту

Створити необхідні умови для якісного, корисного, цікавого та сучасного навчання дітей за допомогою IT-технологій, навіть в умовах дистанційного навчання. Перетворити шкільні кабінети інформатики на центр сучасної освіти. Зацікавити учнів процесом здобуттям нових знань, перейти від теорії до практики що сприятиме кращому розумінню основних навчальних предметів.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Проблему передбачається розв'язати шляхом вдосконалення шкільного ІТ-центру із сучасним обладнанням. Придбання вказаного обладнання надасть змогу учням опановувати новітні інформаційні технології для практичного вивчення базових шкільних дисциплін, що створює умови для отримання якісних знань, навіть під час дистанційного навчання Комп’ютер для вчителя має сучасні графічні та системні характеристики, що сприятиме якісній професійній діяльності, розширенню меж викладання звичних навчальних предметів. Використання інтерактивної дошки та інтерактивному проектору дозволить проводити IT-заняття, привчати дітей до дбайливого ставлення до енергоресурсів та якісно підвищить навчальну мотивацію учнів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Учні Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №46" ДМР
Батьківська громада
Педагогічний колектив
Мешканці мікрорайону школи
Соціальні партнери школи - волонтери, благодійники, громадські організації
Батьки майбутніх першокласників

Ключові показники оцінки результату

Соціальні - підвищення навчальної мотивації учнів, створення позитивного іміджу закладу освіти, професійне зростання педагогів школи, якісне використання технічних можливостей школи для організації дистанційного навчання, он-лайн курсів, вебінарів тощо.
Гуманітарні - розвиток навчальних компетенцій учнів, вдосконалення комунікативних навичок, залучення великої кількості учнів та батьківської громади до життя школи та вирішення багатьох соціальних проблем. Зростання відповідального ставлення учнів до спілкування в цифровому просторі. В перспективі - оволодіння вміннями та навичками, необхідних для випускника школи, задля реалізації себе як особистості та професіонала на сучасному ринку праці та в соціумі.

Ризики у реалізації

Нестача коштів, підвищення цін

Інформація про співфінансування

Співфінансування не передбачено

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради