Опис
Співавтори
Гордієнко Сергій Сергійович
Незнайко Дарина Сергіївна
Проблема
Головною проблемою є нерозуміння молоддю з числа здобувачів освіти ЗПТО можливості творчого розвитку, особистісного зросатння та подолання остраху перед самореалізацією в процесі здобуття робітничої професії. Молодіжний театр стане платформою комунікації молоді, майданчиком саморозкриття молоді та надання їй можливостей для творчого зросатння. Додатково це підвищить престижність отримання робітничої професії, адже в навчально - вихвоний процес буде додано елементи неформальної освіти, що змінить світосприйняття молоді, а головне дорослих у яких є усталене враження про можливості особистісного зростання молоді лише в рамках отримання вищої освіти.
Молодіжний театр вже збирає аудиторію по 400 підлітків (без врахування карантину), що надає змогу молоді більше ознайомитись з містом та формує бажання жити і працювати в регіоні.
Мета проєкту
- Створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей здобувачів професійної освіти, сприяння формуванню здобувача освіти, як свідомого професіонала, всебічно розвинутого та підготованого до сучасних викликів ринку праці.
- Реалізація державної молодіжної політики, участь здобувачів професійної освіти у реалізації молодіжних проектів та програм на місцевому рівні, конференції з представниками молоді м.Дніпра, інших районів та областей, мережування молодіжних організацій закладами професійної освіти.
- Створення позитивного сприйняття отримання професійної освіти серед молоді, забезпечення виконання цілі сталого розвитку, зокрема - здобуття безкоштовної, рівноправної і якісної середньої освіти, що дозволяє домогтися затребуваних і ефективних результатів навчання, і головне істотно збільшити число молодих і дорослих людей, які володіють затребуваними навичками, у тому числі професійно-технічними навичками, для працевлаштування, отримання гідної роботи та занять підприємницькою діяльністю.
- Покращення іміджу професійно – технічної освіти, залучення більшої кількості молоді міста до навчання та здобуття професії.
- Проведення заходів для шкіл та мешканців Чечелівського району м. Дніпро.
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
- Наповнення мультфункіонального, креативного простору на базі Державного професійно – технічного навчального закладу «Дніпровський Центр професійної освіти» - актової зали сучасним мультимедійним обладнанням.
- Вирішення проблеми покращення іміджу професійно – технічної освіти, залучення більшої кількості молоді міста до навчання та здобуття професії;
- Збільшення кількості молоді, що долучається до отримання професійної освіти.
- Збільшення кількості відвідувачів заходів, що проводяться молодіжною радою Центру.
- Забезпечення розвитку творчих здібностей здобувачів професійної освіти, розвиток сучасного підходу до профорієнтації за принципом рівний рівному.
Зацікавленні у реалізації проєкту групи
Учні загальноосвітніх шкіл м. Дніпро
Учні ЗПТО
Молодь м. Дніпро до 29 р.
Педагогічні колективи шкіл (близько 500 осіб);
Колектив ДПТНЗ «ДЦПТО» (170 осіб)
Учасники місцевих спортивних секцій з футболу, баскетболу, волейболу, важкої атлетики (не менш як 200 осіб);
Батьки, здобувачів освіти (близько 1500 осіб).
Мешканців прилеглих мікрорайонів ( близько 1000)
Ключові показники оцінки результату
- Розкриття творчих здібностей і талантів здобувачів освіти ЗПТО; забезпечення якісного проведення виховних заходів, культурно-масової роботи; організація змістовного дозвілля здобувачів освіти, їх батьків, мешканців прилеглих мікрорайонів та учнів загальноосвітніх шкіл розташованих на території Чечелівського та Новокодацького районів міста; розширення спектру естетичних послуг для творчих учнів закладу; зміцнення матеріально-технічної бази закладу.
- Соціалізація та підвищення комунікативного рівня учнівської молоді, зокрема з числа здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.
- Збільшення кількості молоді котра відвідує професійно – технічний заклад протягом року та як результат збільшення кількості здобувачів професійної освіти.
- Збільшення масових заходів професійного рівня, що проводить молодіжна рада Центру для учнів загальноосвітніх шкіл прилеглих районів.
- Популяризація системи професійної освіти з метою залишення молоді в реальному секторі економіки міста.
-Впровадження в закладах ЗП(ПТ)О основ неформальної освіти.
Координація діяльності молоді з числа здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з молодіжними організаціями міста Дніпра, області та України.
Ризики у реалізації
Зниження вартості національної валюти, адже ціни на обладнання пов’язані з іноземною валютою. Відсутність інституційної підтримки.
Інформація про співфінансування
відсутнє
Чи є у вас конфлікт інтересів
відсутній
Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі
ознайомлена
ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ
Файли
Відповідальні підрозділи
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради