• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Рідне місто починається з краси району Брав участь

Доданий
04.06.2021
Номер
129
Благоустрій та інфраструктура

Проект спрямовано на проведення благоустрою прибудинкової території навколо 1 та 5 блоків багатоповерхового будинку за адресою Робоча 75 та спорудження двох пішохідних зон за для підвищення комфорту пересування мешканців міста по дорозі до дитячого садку та школи.

Автор проєкту
Бюджет
497 508 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, двір, школа, садочок, благоустрій
Район
Чечелівський
Адреса
вул. Робоча, 75, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Владимирова Н.Л.

Проблема

Багатоповерховий будинок за адресою Робоча 75 розташований в місці з підвищеним рухом як людей, так і автомобільного транспорту. З одного боку це забезпечено тим, що зі сторони вул. Каверіна до будинку майже прилягає Каверинський ринок. З іншого боку – через зелені зони зі сторони 1 та 5 блоків протопано стихійні ґрунтові доріжки, через які діти з батьками скорочують шлях до школи та дитячого садку, які знаходяться безпосередньо поблизу будинка. Це призводить до постійної грязі та мішанини, а біля 5 блоку почалася поступова руйнація та вимивання землі поряд з відмосткою. Останнє обумовлює необхідність чіткого розмежування та благоустрою території, а саме : створення пішохідних доріжок, встановлення декоративного паркану навколо сформованих зелених зон.

Мета проєкту

Провести благоустрій зелених зон, формування доріжок навколо 1 та 5 блоків багатоповерхового будинку за адресою Робоча 75 з метою створення сприятливих умов для пересування пішоходів територією навколо дома та створення позитивного іміджу Чечелівського району.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для втілення нашого проекту необхідно провести планування зелених зон навколо будинку, спорудження комфортних пішохідних доріжок та встановлення навколо них декоративного паркану Робоча 75.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Проект спрямований на задоволення потреб мешканців та гостей багатоповерхового будинку за адресою Робоча 75» охоплює усі верстви населення. Особливо мова йде про дітей та їх батьків, які ідуть до дитячого садку та школи. Комфортне пересування територією навколо нашого будинку сприятиме популяризації нашого району та розбудові рідного міста.

Ключові показники оцінки результату

1. Економічні : виконання проекту є цілеспрямованою
Кількість доріжок – 5 шт, що дорівнює 155 м2
Метраж декорованого паркану – 475 м пог
2. Культурні : оформлені за європейськими зразками тротуари – пішоході зони сприяють формуванню модерної свідомості серед молоді та старшого покоління жителів нашого міста.

Ризики у реалізації

Форс-мажорні обставини

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради