Мультиспортивний майданчик Брав участь

Доданий
12.06.2020
Номер
236
Професійна (професійно-технічна) освіта

Будівництво мультиспортивного майданчика, який поєднає в собі більше семи видів спорту: футбол, баскетбол, великий теніс, бадмінтон, волейбол, піонербол, легка атлетика для створення комфортних та сучасних умов, повноцінних спортивних тренувань здобувачів освіти, дітей та дорослих прилеглих будинків, які у вільний час прагнуть займатися спортом на свіжому повітрі.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Пальоха
Бюджет
198 792 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик
Район
Індустріальний
Адреса
вул. Верещагіна, 103, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Важливість даного проекту полягає в створенні на підлеглій території Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійної освіти» вільного доступу здобувачів освіти, мешканців молодіжного гуртожитку, дітей та школярів даного мікрорайону для покращення фізичної підготовки, популяризації здорового образу життя. А також можливості мешканцям гуртожитку проводити вільний час на спортивному майданчику.

Мета проєкту

Будівництво спортивного майданчика, який задовольняє розвиток фізичної культури і спорту здобувачів освіти, дітей та молоді мікрорайону освітнього закладу. Також можливість проведення занять з фізичного виховання, тренування, проведення спортивних змагань як на місцевому так і обласному рівнях.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Будівництво мультиспортивного майданчика надає можливість надання якісних спортивно-освітніх послуг здобувачам освіти «Дніпровського центру професійної освіти», сприятиме розвитку і формуванню здорового способу життя, повноцінного фізичного розвитку молоді.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Проект «Мультиспортивний майданчик» - масовий, для здобувачів освіти «Дніпровського центру професійної освіти», школярів, молоді та дорослого населення мікрорайону, прилеглого до освітнього закладу, а також для всіх небайдужих до здорового способу життя.

Ключові показники оцінки результату

Соціальні. Розвиток фізичної активності.

Ризики у реалізації

Інфляція, збільшення вартості витрат у ході реалізації проекту.

Інформація про співфінансування

Не має

Чи є у вас конфлікт інтересів

Не має

Ви посадова особа?

Ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

Співавтори

Котов Анатолій Іванович

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради