• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

КАЗКОВА ГАЛЯВИНА На розгляді

Доданий
01.06.2021
Номер
95
Спортивні та дитячі майданчики

Створення максимально цікавих і сучасних дитячих ігрових просторів, які сприяють розвитку таких якостей як уява, фантазія, сміливість, дружелюбність та інші.
Розвиток культурного та здорового відпочинку для дітей 12 кварталу.

Автор проєкту
Бюджет
465 395 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, двір, благоустрій
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Інженерна, 10, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

відсутні

Проблема

В першу чергу - це спосіб змусити дітей рухатися. У ранньому дитячому віці закладається та база, на якій потім виникає все. Відсутність свіжого повітря і фізичних навантажень не може благотворно позначитися на здоров'ї малюка. Навантаження дитина повинна отримувати з дитинства. Дитячий майданчик є якраз тим місцем, де дитина отримує необхідне навантаження, дихає свіжим повітрям, проводить час активно. Чому дитина замість активного руху вибирає компьютерні ігри та телевізор? Тому що на вулиці їй просто нудно. Але якщо у нашому районі з'явиться сучасний тематичний дитячий майданчик у виді казковой галявини, їй буде, чим зайнятися.

Мета проєкту

Забезпечення якісного дитячого дозвілля та сімейного відпочинку на свіжому повітрі на 12 кварталі міста Дніпра. Цей казковий куточок повинен стати місцем дозвілля дітей та спокійним проведенням часу для батьків. Прагнемо створити інтерес до альтернативних розваг на заміну комп'ютерних ігор.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

1. Підготовка площадки для встановлення обладнання;
2. Роботи по встановленню обладнання.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Зараз у місті дуже активно відновлюються місця відпочинку та паркові зони. У рамках продовження реконструкції алеї за пам'ятником Б.Кротову на 12 кварталі (яка раніше мала назву Молодіжна), пропонуемо заповнити вільний простір у вигляді стилізованої казкової галявини для дітей від 1 до 10 років. У нашому районі проживають більше 22000 тис.мешканців, а гостра нестача дітячих розважальних теріторій дуже відчувається.

Ключові показники оцінки результату

Дитячий майданчик у вигляді казкової галявини є якраз тим місцем, де дитина отримує необхідне єднання з природою, дихаючи свіжим повітрям, зустрінеться зі своїми улюбленними казковими героями та лісовими жителями. На такому майданчику час дитини пролетить непомітно. Дитина буде з великим задоволенням проводити цілі дні на такому майданчику, спускатися з гірок, лазити по ігровим модулям.

Ризики у реалізації

Підвищення цін на матеріали кошторису.
Пандемія.
Непередбачені обставини.

Інформація про співфінансування

відсутня

Чи є у вас конфлікт інтересів

відсутній

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка