• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Кожній родині по IT-шніку " Успішно пройшов оцінку

Доданий
04.07.2019
Номер
61
Освіта

В реаліях нової української школи, а особливо з інформаційно-технологічним профілем навчання, діти повинні вивчати інформатику з використанням сучасних програм і технологій. Оснащення комп'ютерного класу КЗО "СЗШ № 76" ДМР ноутбуками,з високими технічними показниками, дозволить вирішити це питання, а також організувати роботу шкільного гуртка з програмування, який буде дуже затребуваний дітьми.

Автор проекту
Іван
Іван Романенко
Бюджет
275 400 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації, молодь, наука
Район
Соборний
Адреса
Набережна Перемоги вулиця, Дніпровська міська рада, Дніпро

Опис

Співавтори

Романенко І.В.

Мета проекту

Реалії сучасного світу диктують нові вимоги до рівня знань і умінь випускників шкіл. Світ змінюється на очах, а з ним змінюються і вимоги до професійної підготовки, яка починається ще в школі. Фахівці в сфері IT-технологій стають одними з найбільш затребуваних і високооплачуваних на ринку праці. Щоб завтра бути конкурентноспроможними, на цьому ринку праці, сьогоднішні школярі повинні отримати якісну освіту, яка не можлива без відповідної матеріально-технічної бази школи. Закупівля і використання на уроках інформатики ноутбуків дозволить вирішити питання задовільнення освітніх потреб учнів на гідному рівні, надасть можливість здобуття необхідних навичок, знань та умінь.

Проблема

У комунальному закладі освіти "Середній загальноосвітій школі №76" Дніпровської міської ради навчається 528 учнів. Працює 53 людини персоналу. Школа має інформаційно-технологічний профіль навчання. У школі є 2 класи інформатики на 23 посадочних місця. У старшій школі у учнів 5 годин інформатики на тиждень. С 1-7 класи - 1 раз на тиждень. 8-9 класи - 2 г. на тиждень. Існуючої кількості компьютерів не вистачає для більш продуктивного та комфортного проведення уроків з інформатки. Та не дивлячись на це, учні школи займають призові місця на районних та міських олімпіадах з інформатики: графіка, компьютерна техніка, інформаційні технології та програмування. Дивлячись на такі успіхи батьки та діти мають бажання поглиблювати знання в сфері IT-технологій, вивчати програмування на більш глибшому та високому рівні, зробити в школі гурток з професійного програмування.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для вирішення цього питання нами пропоновано закупити сучасні ноутбуки, які мають високі технічні характеристики, а також, що дуже важливо,ноутбук - це компактне та легке в обслуговуванні обладнання. Вони можуть використовуватися як на різних уроках, так і в різних кабінетах. А також можуть бути використані під час занять в шкільному гуртку з програмування, про який так мріють учні та їх батьки. Бо якщо наші діти займають призові місця при нестачі необхідної для ефективного навчання кількості компьютерів, то яких же гарних результатів вони можуть досягти, коли поліпшиться матеріально-технічна база школи.

Для кого цей проект?

Цей проект насамперед для нашого майбутьного - наших дітей, які заслуговують на найкращі умови навчання. Цей проект для педагогічного колективу. Та для батьків, які турбуються про майбутнє своїх дітей, про їх досягнення та успіх в житті , котрі починаються з шкільної парти вже сьогодні .

Ключові показники оцінки результату проекту

Обладнаня кабінету інформатики сучасними ноутбуками надасть можливість:
1) покращити показники успішності учнів;
2)підвищити час практичної роботи однієї дитни за компьютером;
3)зменшити перенавантаження у роботі компьютерної техніки в класах інформатики;
3) допоможе підвищенню конкурентноспроможності наших учнів-випускників при вступі в вищі учбові заклади, а в майбутньому, після отримання професії, бути затребуваними спеціалістами на ринку праці України та світовому рівні,особливо це важливо для сімей, які мають дітей з здібностями до вичення інофрмаційних технологій та обрали для себе нашу школу з інформаційно-технологічним профілем навчання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція, зростання цін на компьютерну техніку,
обставини непереборної сили, форс-мажор.

Приклади (кейси схожих рішень)

Навчальні заклади міста, з сучасним компьютерним обладнанням.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
-

План заходів з реалізації проекту

1) виникнення ідеї;
2) написання плану заходів з реалізації проекту;
3) збір підписів;
4) складання кошторису;
5) очікування результатів перевірки;
6) агітація та голосування за проект;
7) реалізація проекту відповідним підрозділом.

Ви посадова особа

Ні.
-

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
-

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ