• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний кабінет хімії школи № 44 Брав участь

Доданий
25.05.2021
Номер
52
Школа

Сучасна школа має відповідати чинним навчальним програмам та запитам учнів, надавати можливості та зацікавлювати дитину процесом начання! Завдяки максимально сучасному устаткуванню кабінету хімії вдасться досягти підвищеного інтересу учнів до засвоєння матеріалу.
Мета: укомплектувати кабінет хімії сш № 44 сучасним навчальним обладнанням.

Автор проєкту
Олена
Олена Лебеденко
Бюджет
405 535 грн
Розрахунок бюджету
Теги
школа
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Софії Ковалевської, 8, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

немає

Проблема

В кабінеті хімії КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" Дніпровської міської ради немає: мультимедійної дошки, сучасного комп`ютера, телевізора, хімічних реактивів, належного сучасного освітлення. Необхідно забезпечити кабінет хімії сучасним обладнанням, яке відповідатиме усім стандартам.

Мета проєкту

Використовування в освітньому процесі сучасного обладнання. Забезпечити комфортні умови навчання, укомплектувати кабінет хімії навчальним обладнанням: технічними засобами навчання, мультимедійним та комп`ютерним обладнанням, сучасними колекціями, моделями атомів, хімічними реактивами з сучасними меблями та технічним оснащенням. В сучасній школі учні отримують не тільки знання, а й займаються дослідницькими та науково-практичними роботами, отримують перший досвід та визначаються з подальшим направленням свого життя. Завдяки максимально сучасному устаткуванню кабінету хімії вдасться досягти підвищеної зацікавленості учнів у засвоєнні цього предмету.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Взяти участь в проєкті м.Дніпра "Бюджет участі", разом з педагогами, учнями та батьками об`єднатися завдяки досягенню мети - стати переможцями та отримати фінансування для створення сучасного простору по вивченню одного з найцікавіших шкільних предметів - хімія!

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Проєкт розрахований на учнів школи № 44 АНД р-ну м.Дніпра

Ключові показники оцінки результату

Об`єднання педагогічного колективу школи та батьків на шляху досягнення мети, заради створення освітнього простору для наших дітей, підвищення соціальної активності мешканців м.Дніпра.

Ризики у реалізації

інфляція

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

-

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради