• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечна та сучасна дорога для людей пр. Івана Мазепи 49 і 47, благоустрiй сходинок Івана Мазепи 45 Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
415
Благоустрій та інфраструктура

Асфальтування дороги пр. Івана Мазепи 49 і 47

Автор проєкту
Бюджет
1 449 679 грн
Розрахунок бюджету
Теги
двір, благоустрій
Район
Новокодацький
Адреса
просп. Івана Мазепи (Петровського), 47, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Dasha Hygge

Проблема

Потреба проведення ремонту асфальтного покриття полягає в уникненні руйнування фундаменту двох будинків за адресою Івана Мазепи 47 і 49. Справа в тому, що асфальту у цих дворах в деяких місцях немає, а через просідання грунту вода після дощів довго стоїть нижче рівня входу в під'їзди. Це створює довготривалі несприятливі умови, що сприяють руйнуванню фундаменту. Відсутність безбар'єрного середовища і нормального дорожнього покриття є перешкодою для безпечного використання дороги жителями будинків 49 і 47, а також маломобільними громадянами. Нереалізація проекту призведе до негативних гідрогеологічних явищ через підтоплення дороги і загрожує безпеці будинків, а тако до підвищення ризику травм пішоходів.

Мета проєкту

Результат проекту - це безпечне середовище для мешканців будинку, маломобільних категорій громадян, сусідів і гостей нашого району; зупинка руйнування фундаменту будинку 47 в зв'язку з негативними гідрогеологічними процесами через стоячу воду і відсутність асфальту на дорозі.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Проблема небезпечної дороги буде вирішена щляхом укладання нового асфальтного покриття з вертикальним стоком дощової води. Буде проведений демонтаж старого покриття дороги, відмосток і тротуару і його вивезення. Потім згідно з технологією укладання асфальту, будуть проведені підготовчі, а потім і самі роботи по його укладанню. Цей проект дозволить охопити логічно пов'язані між собою дороги у дворах будинкiв 47 і 49, на яких не було ремонту з радянських часiв, а також ділянок, позначених на плані робіт, які є нероздільним об'єктами інфраструктури. З огляду на те, що у дворі будинку 45 вже було відремонтовано покриття, в проект включено 2 будинки, якi пов'язані дорогою, виїздом на проспект і стоять поруч, а також сходинки зі з`їздами для маломобільних груп біля будинку 45.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Мешканці будинків, маломобільні громадяни, сусіди, гості нашого району.

Ключові показники оцінки результату

Поліпшення якості життя більше ніж 300 чоловік жителів будинків, в тому числі маломобільних категорій громадян, а також жителів прилеглих будинків, які проводять час на території дворів або проходять по ним на роботу. Сприяння міській політиці благоустрою вулиць міста . Поліпшення загального стану міської інфраструктури за рахунок облаштування прибудинкових територій. Муніціапльне значення проекту - це створення зв'язку між жителями і владою, полі взаємин цих двох категорій, прилучення мешканців до об'єднання і більш глибокої комунікації один з одним і звичкою піклуватися про навколишні території. Практика реалізації електронної демократії в Україні і підтримка курсу Президента на благоустрій доріг і міст країни.

Ризики у реалізації

Інфляція.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

Автори не є зацікавленими особами, нічого не продають і не мають вигоди від проекту.

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради