• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екозона «Оазис» Брав участь

Доданий
19.05.2021
Номер
32
Школа

Пропонується створити естетичну комфортну зону біля центрального входу КЗО «СЗШ №74» ДМР для забезпечення можливостей учням досліджувати світ, комфортно відпочивати як школярам, так і їхнім батькам.

Автор проєкту
Бюджет
238 304 грн
Розрахунок бюджету
Теги
школа
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Караваєва, 60, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Мостова Наталія

Проблема

Неналежне оформлення території біля центрального входу КЗО «СЗШ №74» ДМР, яка б не тільки милувала око, а й могла б використовуватися для відпочинку, очікування, проведення занять на свіжому повітрі та відсутність необхідних матеріалів для втілення поставленої мети.

Мета проєкту

Пропонується створити естетичну комфортну зону біля центрального входу КЗО «СЗШ №74» ДМР для забезпечення можливостей учням досліджувати світ, комфортно відпочивати як школярам, так і їхнім батькам.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Реконструювати зону центрального входу КЗО «СЗШ №74» ДМР, вирішуючи одночасно декілька задач. По-перше, запропоноване оформлення цієї зони буде розвивати естетичний смак школярів, сконсолідує зусилля учнів, батьків, вчителів у справі благоустрою території. По-друге, це вкрай необхідне місце для проведення «зелених» уроків для школярів, кількість яких надзвичайно збільшилась у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. По-третє, залучення учнів до практичної діяльності з озеленення території та вирощуванню садово-паркових рослин. А також ця зона буде прекрасним місцем відпочинку відвідувачів школи. Особливо оцінять комфортні лавки батьки дітей початкової школи, які зустрічають малечу після занять.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Група активних батьків школи.

Ключові показники оцінки результату

збільшення надходжень до бюджету;утримання школи,шкільної території у сучасному естетичному,належному стані;комфортні умови для проведення часу на вулиці під час занять школярів у теплі пори роки та комфортне перебування батьків під час зустрічі дітей.

Ризики у реалізації

Ризики відсутні.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

-

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради