• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасні комп’ютери для учнів школи №69 На розгляді

Доданий
11.06.2020
Номер
195
Школа

Комп’ютерні технології є необхідною складовою освітнього процесу.
Наша школа активно прямує в напрямку STEM – навчання. Сучасне комп’ютерне обладнання дасть можливість створити належні умови для здобуття якісної освіти учнями.
Пропонується обладнати уже існуючий кабінет інформатики сучасними комп’ютерами замість фізично та морально застарілих з метою покращення освітніх можливостей закладу.

Автор проекту
Бюджет
197 266 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації, наука
Район
Індустріальний
Адреса
Софії Ковалевської вулиця, 86а, Дніпровська міська рада, Дніпро

Опис

Проблема

У школі для навчання використовується недостатня кількість комп'ютерів(навантаження складає 45,9 учнів на 1 комп’ютер). Крім того, значна частина і цієї техніки вже морально застаріла і не відповідає освітнім вимогам. Це не дає можливість учням та вчителям оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні. До того ж, висока вартість комп’ютерного обладнання та швидка зміна технологій є насущною проблемою сьогодення для всієї шкільної громади.

Мета проєкту

Оснащення кабінету інформатики КЗО "СЗШ № 69" ДМР сучасним обладнанням (замість застарілих старих комп'ютерів) для проведення якісних занять з ІТ та суміжних дисциплін, таким чином піднявши рівень інформатизації школи та технологічних можливостей освітнього процесу. Створити дітям школи необхідні умови для здобуття повноцінної якісної освіти та вміння використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, а вчителям - можливість підвищення кваліфікації, що сприяють розширенню навичок колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для розв’язання проблеми необхідно закупити сучасні ноутбуки. Це дасть можливість оволодіти дітям та педагогам нашої школи знаннями, вміннями та навичками на сучасному та належному рівні. Активно прямувати в напрямку STEM-освіти. Покращить доступ школярів до комп’ютерної техніки, підніме інтелектуальні компетентності учнів, що необхідні для успішної самореалізації у навчанні та житті. Покращить імідж школи.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Проект розрахований на навчання учнів 1-11-х класів (780 учнів) та педагоічних працівників (45 чоловік).

Ключові показники оцінки результату

Реалізація проекту надасть можливість долучити учнів до сучасних технологій, поєднати теоретичні знання і практичні навички, підвищити якість навчального процесу: STEM-навчання, організація дистанційного навчання, освоєння новітніх комп'ютерних програм та хмарних технологій.

Ризики у реалізації

Ризики можуть бути пов'язані з подорожчанням обладнання. Інфляція.

Інформація про співфінансування

Придбання уповній вартості через ProZorro проф.деп

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

немає

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ