• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майданчик для активного відпочинку учнів СЗШ №112 Брав участь

Доданий
14.05.2021
Номер
15
Школа

Сьогодні учні школи №112 не мають необхідної кількості облаштованих ігрових майданчиків для фізичних вправ і активного відпочинку на свіжому повітрі. Встановлення ігрового майданчика для молодших діточок вирішить проблему занять рухливими іграми на свіжому повітрі, що позитивно вплине на психічне і фізичне здоров'я дітей.

Автор проєкту
Бюджет
499 840 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, діти, школа, благоустрій
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Солідарна, 4, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Ірина Кульоміна

Проблема

У сучасному суспільстві особливої актуальності набуває проблема виховання здорової нації. Вона зумовлена стійкими тенденціями погіршення здоров’я молодого покоління та зниженням рівня фізичної підготовки. Ці негативні явища значною мірою пов'язуються із недостатньою руховою активністю дітей, тому особливо важливо подбати про фізичний розвиток дітей. Сьогодні учні школи не мають необхідної кількості облаштованих ігрових майданчиків для фізичних вправ і активного відпочинку на свіжому повітрі. У школі оновлене тільки одне футбольне поле, на якому можуть повноцінно одночасно проводити урок тільки учні одного класу. Наразі на шкільному подвір’ї розташоване обладнання для тренувань старших дітей, бо на тих тренажерах, які є, молодші школярі отримують травми. На території школи немає якісного покриття, де могли б відпочивати та фізично активно проводити час молодші школярі та діти груп подовженого дня. Ділянка пришкільної території не підходить для рухливих занять та ігор.

Мета проєкту

Проект спрямований на те, щоб створити комфортні умови для розваг та активного відпочинку для дітей та дорослих школи в передбаченому та підготованому для цього місці.
Створити маленькій людині всі умови для радісного повноцінного розвитку, облаштувати майданчики безпечними ігровими елементами, які б відповідали сучасним європейським стандартам, зробити прогулянки на свіжому повітрі більш цікавими та корисними для дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Придбати та встановити нове обладнання на ігровому майданчику, що відповідає сучасним вимогам та віковим потребам.
1. Ігровий комплекс типу/ аналог "Фортеця", "Джунглі" (фото додається)
2. Карусель закритого типу (з перилами) (фото додається). Ціль - безпека при використанні.
3. 2 лави
4. Гумове покриття майданчику
згідно існуючих стандартів якості.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

учні, батьки та педколектив КЗО СЗШ №112

Ключові показники оцінки результату

Реалізація проекту дозволить підвищити комфорт, безпеку учнів та покращити естетику і функціональність шкільного подвір’я, урізноманітнює перебування дітей в школі, дозволить цікаво проводити час на свіжому повітрі в рухливих іграх, що позитивно позначиться на физичному та психичному здоров'ї дітей.
Естетичне облаштування території шкільного подвір’я - встановлення нових об'єктів для ігр і створення зони відпочинку - влливає на ставлення дитини до довкілля, суспільства та на відносини у колективі.
Покращиться психо-емоційний стан дитини, знизиться захворюваність.
Коли дитина бачить навколо себе прекрасне, відчуває турботу своєї країни, це впливає на ії ставлення до навколишнього світу, Вітчизни, викликає позитивні емоції і позитивно позначиться на майбутньому кожної дитини.

Ризики у реалізації

підвищення цін на товари та роботи, пандемія

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради