• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дітям Дніпра світле та гучне майбутнє! Брав участь

Доданий
04.06.2021
Номер
128
Позашкільна освіта

Проєкт передбачає повну заміну звукового та світлового обладнання в залі масових заходів Комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради .

Автор проєкту
Бюджет
1 487 692 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, молодь, творчість
Район
Соборний
Адреса
вул. Набережна Перемоги, 5, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Козачок Анна Дмитріївна

Проблема

В заходах цього закладу беруть участь діти з усього міста. Важливою складовою проведення заходів є технічне забезпечення. За рахунок того, що майже всі світлові пристрої, а також комплект звукового обладнання вийшли з ладу, необхідна їх повна заміна. Ремонт комплектів не вирішує проблему, оскільки наявні непрацюючі пристрої були встановлені понад 30 років тому, ремонтувалися неодноразово, але вони настільки застаріли, що не піддаються ремонту.

Світлове та звукове забезпечення – це одні з найвиразніших і найголовніших засобів сценічного мистецтва. Відсутність необхідного оснащення сцени заважає якісно проводити міські заходи. Реалізація даного проекту посприяє втіленню в життя творчих ідей педагогів та вихованців всіх позашкільних начальних закладів міста та підвищенню якості заходів.

Мета проєкту

Метою проєкту є повна заміна непрацюючого світлового та звукового обладнання , створення комфортних та якісних умов проведення масових заходів, розширення можливості вибору сценічних рішень при організації масових свят, підвищення рівня заходів за рахунок осучаснення технічного обладнання.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Придбання нового сучасного звукового та світлового обладнання сцени для Комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради, оскільки проблему вирішить лише заміна наявного непрацюючого обладнання.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Проект буде корисним для вихованців всіх позашкільних закладів міста, молоді, яка реалізує міські проекти та керівників творчих колективів міста Дніпро.

Ключові показники оцінки результату

Художньо-естетичні та культурно – просвітницькі (Цей проект сприятиме організації інтерактивних, розважальних, урочистих та концертних заходів за допомогою нового сучасного звукового та світлового обладнання)

Ризики у реалізації

Інфляція . Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту.

Інформація про співфінансування

Співфінансування відсутнє

Чи є у вас конфлікт інтересів

Немає

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради