• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Екстрим-майданчик вуличних видів спорту Брав участь

Доданий
19.07.2017
Номер
97
Спорт

Створення та доповнення спортивно-паркової зони майданчиком для занять екстремальними видами спорту, який включає в себе оновлення асфальтобетонного покриття, встановлення тренажерів для вуличних видів спорту та облаштування зони стріт-арту.

Автор проєкту
Яна
Яна Бутиріна
Бюджет
549 294 грн
Розрахунок бюджету
Район
Самарський

Опис

Співавтори

Ольга Михайлівна Гриценко, Катерина Артемівна Цатурян, Карен Сейранович Агаджанян

Мета проекту

Створення умов для організації дозвілля підлітків шляхом облаштування спортивної зони для молоді та дітей середнього та старшого шкільного віку. Залучення молоді до активного та здорового образу життя. Підтримка розвитку молодіжної культури.

Проблема

Житлові масиви Ігрень та Одинківка налічують більше ніж 15000 дорослих та дітей та знаходяться у значній віддаленості від центру міста та безпосередньо центру Самарського району. Фактично молодь обмежена у можливості вибору проведення організованого дозвілля, що призводить до впливу на неї негативних факторів – шкідливі звички, проява агресії.
В «Шкільному парку» більше 30 років занепадає огороджена територія колишнього літнього кінотеатру, яка стала стихійним сміттєзвалищем.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Серед багатьох факторів,які об’єднують підлітків сьогодні,можна виділити бажання неформального спілкування з однолітками,прагнення ліквідувати дефіцит«живого»спілкування та бажання самовираження.Безпосередньо цьому й сприяють заняття спортом,а зокрема–його вуличними видами.Вуличні види спорту,такі як:скетбордінг,BMX,ролерспорт,графіті займають сьогодні особливе місце в молодіжній культурі та останнім часом набирають шаленої популярності серед молоді.Проектом пропонується облаштувати асфальтобетонне покриття,майданчик з тренажерами для безпечного заняття вуличними видами спорту та зону для графіті.Створення майданчика планується на місці колишнього літнього кінотеатру, який вже давно не використовується за призначенням,але має огорожу та асфальтове покриття.Місцева громада бере на себе зобов’язання звільнити територію від сміття,кущів та рослин,підготовити огорожу для проведення стріт-арт заходів та силами громади й районного депутатського корпусу встановити освітлення над майданчиком.

Для кого цей проект

Проект розраховано на підлітків і молодь ж/м Ігрень та Одинківка та всіх бажаючих будь-якого віку

Ключові показники оцінки результату проекту

В результаті реалізації проекту підлітки й молодь отримають:
- Облаштований майданчик для безпечних занять екстремальними видами спорту.
- Місце для проведення змагань, турнірів та майстер-класів з вуличних видів спорту з урахуванням сучасних потреб молоді.
- Можливість для самовираження шляхом створення об’єктів стріт-арту та графіті.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Приклади (кейси схожих рішень)

В нашому місті встановлений лише один безкоштовний майданчик у Молодіжному парку міста, що знаходиться на ж/м Покровський.
У Києві (20 майданчиків) - http://ex3m.com.ua/articles/skejt-parki-kieva/
У Львові (5 майданчиків) -
http://tvoemisto.tv/news/de_vidpochyty_z_ditmy_u_lvovi_vstanovyly_skeytpark_foto_75244.html
Також майданчики є в Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі. Безліч майданчиків розташовані в містах Європи та Америки.
На сайті української компанії яка професійно займаєтеся встановленням такого роду майданчиків розміщені приклади схожих проектів по всій Україні - http://rightpark.com.ua/category/realizovannyie-skeytparki/

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ