Опис
Мета проекту
Забезпечити мешканців будинку якісним сигналом цифрового телебачен-ня (Т2) без порушень зовнішнього вигляду фасаду та правил безпеки.
Проблема
Відповідно до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору у 2018 р. буде вимкнення аналогового телебачення та перехід на цифрове ефірне мовлення (DVB-T2). У зв’язку з тим, багато людей будут змушені самостійно встановлювати антени для просмотра цифрового телебачення. Особливо це проблема людей похилого віку, яким важко це зробити. Часто це носить стихійний характер, псує естетичний вигляд фасадів будівель, руйнує конструкцію будівлі, але не гарантує якість прийому сигнала.
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
-встановити антену на даху багатоповерхового будинка;
-встановити у антивандальному ящику підсилювач (передбачити можли-вість підключення 220 В );
-розвести телевізійний сигнал за допомогою кабеля та абонентних відгалужувачів (ТАР) до кожної квартири.
Для кого цей проект
Цей проект створюється для мешканців багатоповерхового будинку, особливо для людей похилого віку, для яких немає більше альтернативи
отримати якісний сигнал для посмотра телебачення.
Ключові показники оцінки результату проекту
Приблизно 4000-6000 мешканці будинків, незалежно від соціального становища, зможуть отримувати інформацію за допомогою цифрового телебачення( Т2) після відключення аналогового. Фасад будівлі не буде псувати самостійно встановлені та саморобні антени.
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
Даним проектом передбачено за рахунок бюджету розведення якісного телевізійного сигналу для всіх квартир будинку. Але розведення сигналу по квартирі, придбання та підключення приймачів мешканці роблять своїм коштом.
Приклади (кейси схожих рішень)
Подібний проект реалізован по вул.: Жуковського,16