• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Кінозал у бібліотеці "Книга в кадрі" Брав участь

Доданий
08.07.2017
Номер
26
Культура та туризм

Створення безкоштовного відеоклуба для молоді «Книга в кадрі» на базі бібліотеки-філіала №22 з метою збільшення інтересу до читання у юнацтва та молоді шляхом перегляду кращих зразків кінофільмів і спільного їх обговорення. Проект розроблений для молодих читачів, які проживають на території Центрального району, які потребують інформаційної та культурно-освітньої підтримки бібліотеки.

Автор проекту
Ольга
Ольга Коваленко
Бюджет
163 627 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центральний

Опис

Співавтори

Коваленко Ольга Олександрівна, Северин Ніна Іванівна

Мета проекту

Підвищити кількість відвідувачів бібліотеки, збільшити попит на книги серед читачів, сприяти пробудженню інтереса до читання серед юнацтва та молоді шляхом екранізації кращих творів класичної та сучасної української і світової літератури. Допомогти відвідувачам краще пізнати і наблизитись до розуміння української літератури через кіно образи, усвідомлювати особисте сприйняття художнього твору, оцінювати його художні якості.

Проблема

Люди,для яких поняття «історія»,«література»,«мистецтво», «цивілізація» - не порожній звук,все частіше віддають за краще приоритет кіноперегляду та перегляду «цікавих» передач по ТБ,як альтернативу читанню,спілкуванню,відвідуванню театрів,бібліотек, музеїв і галерей.На жаль останнім часом повільно, але вірно кінематограф як мистецтво поступається місцем кінематографу-розвазі, кінематографу-атракціону.Але бажання дивитися,переживати і обговорювати «розумний»,змістовний кінематограф не вмерло.Крім того перегляд кінофільмів в кінотеатрах часто фінансово недоступно для підлітків та молоді з незаможних родин.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Створення відеоклуба для молоді «Книга в кадрі» на базі Бібліотеки-філіала №22 з метою збільшення інтересу до читання у юнацтва та молоді шляхом перегляду кращих зразків кінофільмів і спільного їх обговорення.

Для кого цей проект

Для молоді району, для читачів бібліотеки, для потенційних читачів та поціновувачів книги та кіно.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення інтересу молоді та юнацтва до читання, збільшення відвідувачів бібліотеки. Це зменшить жагу молоді до вживання алкоголю та цигарок, можливо не дасть ступити молоді на хибний шлях та стати наркозалежними.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Економічні обставини: підвищення цін на обладнання.

Приклади (кейси схожих рішень)

Кіноклуб у Обласній бібліотеці ім.Чижевського (м. Кропивницький),«Перша Львівська медіатека» у Центральній міській бібліотеці ім.Лесі Українки (м.Львів)

Фотографії