• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Зростаємо вправні та рівноважні» - придбання обладнання для дитячого майданчика Вальдорфского НВК. Реалізований

Доданий
20.07.2017
Номер
126
Освіта

Вальдорфську школу та дитячий садок необхідно обладнати гімнастичним комплексом,смугою перешкод та ігровим обладнанням. Вальдорфська педагогіка разом з загально фізичним розвитком для дітей додатково передбачає розвиток рівноваги та крупної моторики, для цього необхідне нестандартне обладнання, виготовлене з дерева, мотузок та металевих елементів кріплення.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Шульгін
Бюджет
199 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центральний
Адреса
проспект Олександра Поля, 133, Центральний район, Дніпро́

Опис

Співавтори

Яненко Ксенія

Мета проекту

Зробити сучасний, охайний, безпечний та дуже цікавий дитячий майданчик для прогулянки та фізичного розвитку на свіжому повітрі для малечі, яка відвідує садочок, та учнів школи, з урахуванням відповідності комплексів віку дітей.

Проблема

Відсутність сучасного дитячого майданчика для розвитку рівноваги та крупної моторики для різновікових груп дітей. За час існування школи - дитячого садка були встановлені металеві та дерев’яні конструкції ( деяким з них вже понад 50 років), які неодноразово ремонтувалися працівниками школи та батьками, деякі вийшли з ладу. Крім цього, згідно державних санітарних норм, пісочниці в садку повинні бути закритими.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Саме дитячий майданчик в школі і садку - це місце зустрічі дітей із зовнішнім світом . Його якість та естетичний вигляд відіграє велике значення в їх житті! Поданий проект – це те рішення, яке дійсно потрібно розглядати та реалізувати. Враховуючи вимоги до розвитку рівноваги та крупної моторики для різних вікових груп бажано створити достатню ізоляцію одного майданчика від іншого з тим, щоб діти старшого віку не заважали молодшим.

Для кого цей проект

Для дітей від 4-7 років, які відвідують 2-і групи дитячого садка та 350 учнів школи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Розширення можливостей розвитку рівноваги та крупної моторики для різних вікових груп Зацікавлення малечі, яка відвідує садочок, учнів школи в прогулянці та фізичного розвитку на свіжому повітрі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Роботи бажано проводити в період літніх канікул. Коливання гривні може вплинути на кошторис проекту, що потребує корегування складу обладнання дитячого майданчика.

Фотографії