• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Будівництво зупиночних комплексiв Сокiл-1. Ремонт дороги, будівництво тротуарiв бiля школи. Брав участь

Доданий
20.07.2017
Номер
125
Благоустрій та інфраструктура

Будівництво двох зупиночних комплексiв в районi виходу вулиць Недєлiна i Дорожньої на вулицю Космонавта Комарова. Поточний ремонт дороги по вул. Неделiна, пров. Екiпажний до виходу на вул. Космiчну. Будiвництво пiшохiдного тротуару по правiй сторонi вул. Недєлiна в сторону СЗШ 83 до перехрестя. Будiвництво контейнерної площадки в районi буд. 10 пров. Екiпажний.

Автор проекту
Бюджет
511 940 грн
Розрахунок бюджету
Район
Соборний

Опис

Мета проекту

Створення безпечних i комфортних умов для здiйснення посадки пасажирiв на автотранспорт. Безпечне пересування пiшоходiв через дорогу, та з жилої зони до зупинок автотранспорту, СШЗ 83, храму «Святогорська iкона Божої Матерi».

Проблема

а) Зазначена дорога є основною, до якої примикають iншi прибудинковi. Ушкоджене дорожне покриття ускладнює пересування автомобiлiв, а вiдсутнiсть пiшохiдних тротуарiв створює проблеми безпечного пересування пiшоходiв у вечiрнiй час, особливо школярам та лiтнiм людям.

6) Бiля виходу з вул. Недєлiна i вул. Дорожньої на вул. Космонавта Комарова багато рокiв функцiонують площадки, з яких мешканцi здiйснюють посадку на п'ять автобусних маршрутiв. lснує нагальна потреба в створеннi комфортних умов, захист вiд вiтру, дощу, снiгу, для мешканцiв при очiкуваннi ними маршрутного транспорту. Небезпечно переходити проїзджу дорогу.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

В районi виходiв з вул. Недєлiна i вул. Космонавта Комарова побудувати зупиночнi комплекси антивандального типу. Встановити знаки та пішохідний перехід.По правiй сторонi вул. Недєлiна, до кiнця території СЗШ 83 побудувати тротуар шириною 1 м та довжиною 130 м. Провести ямковий ремонт дороги по вул. Недєлiна i пров. Екiпажний вiд вул. Космонавта Комарова до вул. Космiчноi.
Напроти буд.10 по пров. Екiпажний побудувати контейнерну площадку на два контейнери.

Для кого цей проект

Проект розрахований на збiльшення рiвня безпеки та комфорту при очiкуваннi транспорту i пересування мешканцiв різного віку по упорядкованiй території.

Ключові показники оцінки результату проекту

безпечне пересування, соціальний проект

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії