1. ПЕРЛИНКА-ТОПОЛИНКА Брав участь

Доданий
22.02.2017
Номер
920
Благоустрій та інфраструктура

Затишний і чистий двір-мрія мешканців житлового масиву Тополя-3. Облаштування і оформлення внутрішнього двору будинків 21,22,23,24 на 1500 мешканців, щоб згодом підтримувати доглянутий стан даної території.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Кравченко
Бюджет
77 748 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський

Опис

Співавтори

Демірова Марія Василівна

Мета проекту

Мета проекту – покращення наявних умов для проведення вільного часу мешканців будинків 21,22,23,24 житлового масиву Тополя-3. Приклад успішного об'єднання городян навколо ідеї щодо поліпшення стану території загального користування. Використання можливості впливати на розподіл бюджетних коштів з метою підтримки порядку і чистоти в нашому місті. Позитивний досвід з питання суспільно-державного партнерства.

Проблема

Відсутність умов для відпочинку і занять спортом на прилеглій до будинків внутрішній території.
Забруднена територія через не обладнані місця для збору відходів та сміття.
Критична ситуація з деревами. Коренева система піднялася, тому що шар землі дуже тонкий, і існує загроза завалу.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

9. Щодня внутрішній двір житлових будинків 21,22, 23,24 використовується як міні-парк мешканцями і гостями району. Ініціативна група з місцевих жителів щовесни проводить збір коштів та організовує заходи для благоустрою прибудинкової території: прибирають сміття, фарбують лавочки, створюють клумби, облаштовують зелену зону, висаджують дерева, ремонтують дитячий майданчик. Оцінивши наявні рельєфні умови, побажання дорослих, дітей, молоді та потенціал місцевих жителів, ініціативний комітет сформував програму по перетворенню внутрішнього двору в безпечну, чисту і комфортну зону.

Для кого цей проект

В наслідок реалізації проекту доглянутий двір стане місцем відпочинку і дозвілля для всіх категорій населення. Ігровий майданчик - для дітей молодшого та середнього віку. Підлітки та молодь будуть залучені до занять спортом на свіжому повітрі. Альтанки та лавочки зі спинками в тіні дерев залучать людей похилого віку проводити час у дворі. Внутрішній двір відкритий для всіх бажаючих, є можливість вільного доступу.

План заходів з реалізації проекту

1. Укладання тротуарної плитки.
2. Установка бордюрів вздовж тротуару, навколо квіткових клумб та дерев.
3. Облаштування зон для сміття. Установка тренажерів і тенісного столу. 4. Організація дитячого ігрового комплексу для дітей від 7 років.
5. Установка урн, лавок і столиків в альтанках.
6. Вивіз сміття.
7. Озеленення.

Ключові показники оцінки результату проекту

Сприяння активному способу життя місцевого населення. Формування умов для здорового способу життя. Поліпшення житлових стандартів і підвищення якості життя. Залучення великої кількості мешканців в процес поліпшення власних життєвих умов.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Форс-мажорні обставини

Приклади (кейси) схожих рішень

Приклад- http://gelnedelya.ru/luchshiy-dom-v-gelendzhike-konkurs/

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ