• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення скейт-парку на ж/м Кам'янський Брав участь

Доданий
22.02.2017
Номер
909
Спорт

Скейтбордінг - субкультура з більш ніж піввіковою історією, яка дозволяє молоді самовиразитись через спорт. Передбачається створення скейт-парку, де любителі екстремальних видів спорту зможуть проводити своє дозвілля. Реалізувати свої спортивні та соціальні потреби зможуть шанувальники таких дисциплін, як скейтборд, ролики, самокати та велосипеди.

Автор проєкту
Євген
Євген Черненко
Бюджет
589 814 грн
Розрахунок бюджету
Район
Амур-Нижньодніпровський

Опис

Співавтори

Всеукраїнська Федерація Скейтбордінгу

Мета проекту

Метою проекту є залучення дітей та молоді до особистісного розвитку через спорт та формування у них розуміння в необхідності здорового способу життя. Зменшення кількості дітей та молоді зі шкідливими для здоров’я звичками.

Проблема

Проблема полягає у відсутності місць для занять популярними та цікавими сьогодні дисциплінами екстремального спорту. Дітям та молоді нема де кататися та розвивати свої спортивні навички і за відсутності такого місця багато хто з них обирає для себе розваги пов’язані з алкоголем та іншими шкідливими звичками або просто не займається ніякими фізичними вправами, що на національному рівні, призводить до формування втрачених поколінь з серйозними проблемами зі здоров’ям.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Для вирішення вказаних проблем та досягнення мети проекту пропонується створити скейт-парк на житловому масиві Кам'янський. З його появою, дітям та молоді буде чим зайняти себе у вільний час з користю для здоров’я.
Крім того, скейт-парк стане додатковим об’єком соціалізації, де його відвідувачі зможуть знайомитись та спілкуватись на цікаві для них теми, знаходити нових друзів та змагаючись один з одним, розвиватися.

Для кого цей проект

Користуватися скейт-парком зможуть новачки, любителі та професіонали серед дітей, підлітків та дорослих.

План заходів з реалізації проекту

Викорчовування кущів, виготовлення та монтаж скейт-парку як одноєї цілої фігури, яка включає в себе різні за розмірами квотерпайпи, бенк, степап, грайндбокси і рейл; виконання всіх технічних умов вказаних в технічному завданні проекту (файл додається): фанерно-дерев’яний каркас фігур; водостійка ламінована фанера європейского стандарту EN 13986, EN 314 2/3; робоче фанерне покриття не тоньше 12 мм, з плівкою зі збільшеною зносостійкістю 220 г/м кв. і відповідати стандарту EN 438-2 і т.д. згідно файла.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовим показником оцінки результату проекту є соціальний: збільшення рівня охоплення дітей та молоді спортом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Приклади (кейси) схожих рішень

Останнім часом такі скейт-парки відкриваються по всій Україні, найкращі приклади це: Харків в парку Горького, Миргород на стадіоні Старт, Бровари в парку Перемога, в Лубнах, Вознєсєнську, Луцьку і Волчанську.
Крім того, на реалізації зараз Скейт парк на березі Дніпра ("Зона Здоров'я", м. Лівобережна) в Києві.

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ