Опис
Співавтори
Бондаренко Наталя Леонідівна
Олійник Олег Миколайович
Проблема
В діючих кабінетах ІКТ більшість комп’ютерів технічно і морально застарілі, що унеможливлює встановлення сучасних комп’ютерних програм, вивчення яких передбачено Державним стандартом базової та повної середньої освіти. Відсутність сучасних комп’ютерів не дозволяє повною мірою надавати якісні освітні послуги у галузі інформаційних технологій.
Мета проєкту
Забезпечити дітям шкіл № 11 та 108 навчання за допомогою IT-технологій, створити умови щодо безпечного корисного, цікавого та сучасного розвитку учасників освітнього процесу .
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
Створити в СШ № 11, 108 нові комп’ютерні класи. Придбання вказаного обладнання дасть змогу учням вивчати нові технології, як належить це робити у ХXІ сторіччі та по європейським екологічним стандартам.
Зацікавленні у реалізації проєкту групи
Для кого цей проєкт
- учні СЗШ № 11,108 (600 дітей);
- педагоги закладів освіти (65 осіб);
- батьки учнів, як рівноправні учасники освітнього процесу;
Ключові показники оцінки результату
У 2021-2022 н.р. у 2-11 класах шкіл № 11 та 108 буде навчатися 600 учнів. Середня навантаженість на 1 персональний комп’ютер складає 25 чоловік, що не відповідає санітарним нормам та повністю скасовує поняття «персональний». Середня наповнюваність учнів у класах 30 не дає можливості самостійної роботи дітям, так як проводиться навчання у 2-ох комп’ютерних класах на 20 робочих місцях.
Додаткові комп'ютерні класи у цих закладах дадуть змогу забезпечити 100% учнів персональними заняттями за комп’ютерами.
Ризики у реалізації
Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу: недостатнє фінансування, інфляція, відмова профільного департаменту від реалізації проекту.
Інформація про співфінансування
Немає
Чи є у вас конфлікт інтересів
Ні
Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі
Так
ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ
Відповідальні підрозділи
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради