Проект з дошками Сольфеджіо має бути сучасним Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
370
Музичні школи

Поліпшення якості надання поглибленої інформації у навчальному процессі. Підвищення продуктивності інтелектуального вдосконалення учнів та прискорення процесу навчання в закладі.

Автор проєкту
Бюджет
188 980 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, молодь, культура
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Радистів, 3, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

немає

Проблема

Нові навчальні програми вимагають сучасного обладнання робочого місця учнів і викладачів. Процес впровадження використання SMART комплекту дає можливість учням школи розвиватися разом з прогресом у сфері інновацій, що значно підвищує кваліфікацію випускників у майбутньому.

Мета проєкту

Поліпшення якості надання поглибленої інформації у навчальному процессі. Підвищення продуктивності інтелектуального вдосконалення учнів та прискорення процесу навчання в закладі.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Модернізація навчального процесу шляхом впровадження мультимедійного комплекту обладнання: Інтерактивна дошка SMART Board SBM787V, проектор та ПК. Завдяки функції 20-ти дотиків, за дошкою можуть одночасно працювати до 10 учнів, що дає змогу задіяти командні вправи та робить процес навчання максимально продуктивним. Сенсорне управління дозволяє викладачам та учням цікаво проводити уроки, підключаючи до базового навчання жести долонями, дотики пальцями, записи маркерами (із комплекту поставки), тим самим модернізуючи процес і роблячи його цікавим та закарбованим у пам’яті дітей. Максимальний інтерес та концентрація учнів на сучасному обладнанні, що відповідає вимогам їх покоління, обіцяє сприйняття учнями більшого об’єму інформації та розширення бази знань, вцілому.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Цей проект розрахований на сучасну молодь - учнів цієї школи, що активно вивчають музичну культуру та літературу. Для поліпшення викладання навчального матеріалу вчителям і для мотивації успішного навчання та продуктивної побудови творчої кар’єри випускників у майбутньому

Ключові показники оцінки результату

1. Використання в роботі більш сучасних технологій,
2. Розширення можливостей для навчання дітей,
3. Підвищення зацікавленості у дітей до музичних предметів,
4. Досягнення більш високих результатів у освоєнні матеріалу.

Ризики у реалізації

Подорожчання обладнання.

Інформація про співфінансування

Співфінансування відсутнє

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради