Опис
Співавтори
Людмила Гриценко
Проблема
В діючих кабінетах ІКТ гімназії більшість комп’ютерів технічно і морально застарілі (2000-2006 року), що унеможливлює встановлення сучасних комп’ютерних програм, вивчення яких передбачено Державним стандартом базової та повної середньої освіти, а також програмою поглибленого вивчення інформатики у 8-9 класах та профільного навчання в 10-11(12) класах. У 2021-2022 н.р. у 5-11 класах гімназії №3 буде навчатися приблизно 800 учнів. У 8-9 класах інформатика вивчається поглиблено, а в 10-11 класах - профільне вивчення предмету, і таких класів у закладі 12 із 22.
У наступних навчальних роках, у зв’язку з перепрофілюванням закладів освіти міста Дніпра, кількість ліцейних класів буде збільшуватися, що збільшить і навантаження на комп’ютерні класи закладу.
Технічно застаріла техніка не дає можливості організовувати дистанційне навчання на високому рівні.
Мета проєкту
Оновити кабінет IКT сучасною комп’ютерною технікою, створити умови щодо безпечного корисного, цікавого та сучасного навчання учасників освітнього процесу, насамперед у класах поглибленого та профільного вивчення інформатики.
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
Пропонується оновити один з комп’ютерних класів сучасною комп’ютерною технікою.
Придбання вказаного обладнання дасть змогу створити умови для навчання учнів інформаційним технологіям за профільною програмою та поглибленого вивчення інформатики. На базі сучасного комп’ютерного класу може стати можливим надання платних освітніх послуг як учням, так і вчителям міста.
Зацікавленні у реалізації проєкту групи
1. Учні КЗО “Гімназія № 3” ДМР.
2. Педагоги освітнього закладу.
3. Учителі та учні шкіл міста, які зацікавлені в підвищеному рівні освіти з ІТ-технологій а також участі у сумісних проектах з програмування та STEM-проектів.
4. Батьки учнів гімназії, які будуть брати участь у різноманітних освітніх та (можливо) комерційних проектах ІТ- та STEM-напрямків своїх дітей.
Ключові показники оцінки результату
Переоснащення комп'ютерного класу сучасною технікою дасть змогу забезпечити вивчення предмету інформатика на високому рівні, підвищити мотивацію учнів до навчання, забезпечити розвиток особистості учнів, підготовку їх до активного життя й праці в інформаційному суспільстві. Реалізація проєкту дозволить використовувати кабінет для організації дистанційного навчання у період карантину.
Ризики у реалізації
Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу: недостатнє фінансування, інфляція.
Інформація про співфінансування
Благодійна організація "ФОНД Благодія" фінансує монтаж та додаткові комплектуючі.
Чи є у вас конфлікт інтересів
Немає
Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі
Так
ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ
Відповідальні підрозділи
Комунальне підприємство "Інфо-Рада-Дніпро" Дніпровської міської ради