• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Центральна бібліотека Дніпра 24/7 Брав участь

Доданий
26.05.2020
Номер
68
Культура

Центральна міська бібліотека знаходиться у середмісті Дніпра і є популярним місцем спілкування та проведення дозвілля мешканців міста. Реалізація проєкту дозволить бібліотеці організувати надання якісного цілодобового дистанційного доступу мешканцям міста та іншим інтернет-користувачам до електронної бібліотеки, аудіо та відеоконтенту Центральної бібліотеки Дніпра та її філій.

Автор проєкту
Дяр'я
Дяр'я Сова
Бюджет
199 742 грн
Розрахунок бюджету
Теги
молодь, неформальна освіта, культура, творчість
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Воскресенська (Леніна), 23, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

В умовах карнтину, який триває, і, можливо, буде оголошений в наступні часи, відвідування бібліотеки заборонено. Це обмежує можливість дніпрян отримувати книги та користуватися іншими бібліотечними послугами. Деякі з них можливо отримувати дистанційно. Дніпровська Центральна міська бібліотека потребує якісних та дієвих змін, направлених на оцифрування бібліотечних фондів, організації дистанційного доступу читачів до повних текстів та онлайн заходів.

Мета проєкту

Технічне забезпечення та підтримка інформативно-комунікативних технологій для організації надання якісного цілодобового дистанційного доступу мешканцям Дніпра та іншим інтернет-користувачам до електронної бібліотеки, аудіо та відеоконтенту Дніпровської Центральної міської бібліотеки та її філій.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Пропонується: активізувати роботу з оцифрування затребуваної читачами частини літератури; підсилити технічне та програмне забезпечення онлайн проєктів; забезпечити технічними засобами відео та звукозапис дистанційних бібліотечних заходів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Вжиті заходи та придбане технічне обладнання буде використовуватись для організації цілодобової доступності контенту бібліотеки під час карантину та після його завершення не тільки для дніпрян, а й для усіх інтернет-користувачів.

Ключові показники оцінки результату

Проєкт "Центральна бібліотека Дніпра 24/7" покликаний змінити ситуацію важкого переживання населенням карантину та вимушеної соціальної ізоляції. Соціальним результатом реалізації проєкту стане зростання аудиторії користувачів, які зможуть онлайн читати, отримувати інформацію про книги, відвідувати бібліотечні заходи, слухати аудіо-читання літературних творів, переглядати відео презентації виставок, брати участь в онлайн конкурсах, літературно-музичних вечорах, майстер-класах, спілкуватися з письменниками та іншими творчими особистостями. Таким чином збільшиться віртуальне відвідування культурних заходів, підвищиться освітній та загальнокультурний рівень дніпрян.

Ризики у реалізації

Економічні обставини: підвищення цін на обладнання, затримка в проведенні процедур закупівель в системі ProZorro.

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

Манько Ольга Миколаївна

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради