Сучасний кабінет музично-теоретичних дисциплін Брав участь

Доданий
22.05.2020
Номер
51
Культура

Сучасна музична освіта потребує змін з урахуванням стрімкого розвитку технологій. Для вивчення та засвоєння матеріалу необхідно використовувати сучасний інтерактивний комплекс та використання різних інформаційних технологій. Це дасть змогу оновити зміст та форму навчання, розкрити творчі здібності і таланти кожної дитини.

Автор проєкту
Бюджет
190 393 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації
Район
Самарський
Адреса
вул. Сортувальна, 4, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Відсутність інтерактивних дошок та інформаційних технологій у музичних школах сповільнює та ускладнює навчання. Сьогодні сучасні технології є необхідністю для пізнання будь якого предмету.

Мета проєкту

Обладнання інтерактивними дошками двух кабінетів сольфеджіо / музлітератури для учнів молодших класів з застосуванням синтезаторів, та учнів старших класів з предбанням інформаційних технологій (планшетів, ноутбуків). Це дозволить викладачам та дітям оптимізувати навчальний процесс як у самій школі так й на дистанційному навчанні - освоєння нового матеріалу, отримання та виконання домашнього завдання.
У сучасному світі цифрові методи навчання визначають новітні освітні тренди. З народження наші діти оточені цифровими пристроями та змалку вже вміють користуватися різноманітними гаджетами. Навчальний процес у таких реаліях вимагає зовсім інший підхід - це створення класів змішаного навчання через технології.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Використання інтерактивної дошки на уроках сольфеджіо та музичної літератури дозволить дітям отримувати музичну освіту легко та з задоволенням. Завдяки новітнім технологіям загострюється сприйняття, підвищується концентрація уваги, поліпшується розуміння і запам'ятовування матеріалу. Використання інтерактивних дошок під час занять дозволяє задіяти всі основні сенсорні системи людини - візуальну, слухову і кінестетичну, що робить освітній процес більш успішним. Використання різних інформаційних технологій підсилює інтерес учнів предметом навчання, сприяє кращому засвоєнню матеріалу, що вивчається, скорочує втрати часу при проведенні занять і самостійної роботи учнів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Реалізація цього проекту вирішить одразу питання безпечного та комфортного доступу учнів та викладачів школи до інформації, що стосується уроків по сольфеджіо та музикальної літератури, та влаштує комфортну зону для отримання знань.

Ключові показники оцінки результату

Музична освіта на групових уроках стане більш доступною для сприйняття дитиною завдяки інтерактивним дошкам та використання інформаційних технологій.

Ризики у реалізації

Нестабільність валюти на внутрішньому ринку, зростання вартості комплекту.

Інформація про співфінансування

Не має

Чи є у вас конфлікт інтересів

Не має

Ви посадова особа?

Ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

Співавтори

Не має

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради