Встановлення лежачих поліцейських у дворі бул. Слави 23,21,20,19 Брав участь

Доданий
16.06.2020
Номер
502
Безпека та громадський порядок

Необхідно встановлення лежачих поліцейських та шлагбаума у дворі будинків №23,21,20 і 19 по бул.Слави у звязку із тим, що в нашому дворі знаходяться: дитячий майданчик, спортивний майданчик та ДНЗ №7 "Малюк". Багато дітей тут проводять свій час. Мешканці спокійно не можуть ходити по двору, тому потрібно примусово знизити швидкість руху автомобілів, що дозволить значно підвищити безпеку мешканців.

Автор проєкту
Бюджет
50 400 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, діти, двір, садочок, благоустрій
Район
Соборний
Адреса
бульв. Слави, 23, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

В нашому дворі розташовується більше 400 квартир мешканців, а також
знаходяться: дитячий майданчик, спортивний майданчик та ДНЗ №7 "Малюк", також багато дітей тут катаються на самокатах, скейтах і волосипедах.
Після проведення ремонту дороги у дворі, мешканці двору та діти спокійно не можуть навіть ходити по двору із-за великої кількості проїжджаючих повз наш двір (транзитом) машин на великій швидкості, хоча поруч є об'їзна дорога (а раніше сквозний проїзд в нашому дворі було закрито шлагбаумом, поки хтось не відкрив цей проїзд для себе- зробили собі дорогу). З того самого часу двір став небезпечним для життя мешканців! Навіть дітей зачепляли машини, проїжджаючі повз наш двір.
Тому потрібно примусово знижувати швидкість руху автомобілів у дворі і зменшити кількість проїзду чужих маших через двір (1 шлагбаум), що дозволить значно підвищити безпеку мешканців.
Необхідно встановити 3 лежачих поліцейські у дворі будинків №23, 21, 20 і 19 та 1 автоматичного шлагбаума з одного боку двору.

Мета проєкту

Забезпечити безпеку мешканців і гостей двору та дітей двору і ДНЗ №7 у дворі будинків № 23, 21, 20 і 19 по бул.Слави шляхом встановленням пристроїв примусового зниження швідкості у дворі, а саме: 3х лежачих поліцейських та 1 автоматичний шлагбаум (біля гаражів у буд.№23 по бул.Слави (з одного боку двору).

Встановлення 1 шлагбауму НЕ ЗАВАДИТЬ доступу аварійних, медичних та пожежних служб (як це і було завжди раніше у нашому дворі), це навіть збільшить безпеку дітям і мешканцям двору!!!

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановити пристрої примусового зниження швідкості у дворі будинків №23, 21, 20 і 19 по бульв.Слави, а саме: 3х лежачих поліцейських та 1 автоматичного шлагбаума зі сторони буд.№23, щоб забезпечити безпеку мешканців, гостей двору та дітей двору і ДНЗ №7.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Мешканці будинку №23 по бульв.Слави
Мешканці будинку №21 по бульв.Слави
Мешканці будинку №20 по бульв.Слави
Мешканці будинку №19 по бульв.Слави
Батьки та діти, що ходять до ДНЗ №7

Ключові показники оцінки результату

1. Підвищення безпеки пересування мешканців будинків №23,21,20 і 19 по своєму двору на бульв.Слави (більше 400 квартир)
2. Безпека батьків і дітей, що ходять до ДНЗ №7 "Малюк"
3. Безпека у дворі поблизу дитячого майданчика, спортивної площадки та ДНЗ
4. Зменшення кількості автомобілів (за рахунок закріття сквозного проїзду), проїжджаючих через двір, власники яких не проживають в цьому дворі.

Ризики у реалізації

Можливе підвищення цін

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

немає

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

немає

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради