• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечний тротуар для дітей і дорослих Брав участь

Доданий
14.06.2020
Номер
310
Благоустрій та інфраструктура

На 300-метровому відрізку вул. Кринична (Індустріальний район) , який проходить повз школи № 113 (КЗО НВО № 113 ДМР) відсутні з обох боків дороги узбіччя. Діти і дорослі, які прямують у школу і дитячий садок, вимушені йти по автодорозі, ризикуючи життям. Треба розчистити узбіччя від наносів і рослинності і зробити безпечним шлях до школи, садочку, зупинки автобусів.

Автор проекту
Бюджет
69 528 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, благоустрій, люди похилого віку
Район
Індустріальний
Адреса
вул. Кринична, 31, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Наявність автомобільного шляху, який є надзвичайно завантажений великоваговими автомобілями (годинний трафік сягає 30 "фур" і 180 легкових автомобілів) і проходить повз школу № 113, утруднює пішохідний шлях багатьох мешканців вул. Криничної, Літньої, Кільченської. За 100 м від школи дорога проходить через чагарники і дерева, які повністю захопили узбіччя дороги. Школярам, літнім людям, матерям з колясками доводиться йти понад 200 м по автомобільній дорозі, ризикуючи життям і здоров'ям. Взимку ця частина дороги повністю вкрита глибокими калюжами, що ще більше утруднює "пішоходний квест". На цій ділянці дороги вже сталися кілька нещасних випадків, загинули пішоходи, велосипедисти, розбивалися авто... Двостороннє розчищення узбіччя автомобільного шляху надасть змогу безпечного пересування людей поруч з дорогою, а не на ній! Проблема вирішується достатньо швидко - максимум за тиждень роботи...

Мета проєкту

Метою є облаштування безпечних для людей тротуарів на 300-метровому відрізку вул. Криничної (Індустріальний район), забезпечення безперешкодного пішоходного пересування школярів і літніх людей по розчищеному узбіччю дороги. Виконання проекту дасть змогу безпечного пересування дорогою і автомобілів, і велосипедистів. Виконання проекту має довготривалий позитивний ефект: розчищені узбіччя не будуть швидко заростати чагарниками і деревами, протидощові водовідводи унеможливлять появу глибоких калюж. Безпечні тротуари будуть працювати і влітку, і взимку, а люди будуть убезпечені і щасливі!))

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Для досягнення мети необхідно розчистити від піщаних, земляних задернованих наносів 300 метрів узбіччя з обох боків автодороги (вздовж вул. Криничної) автогрейдером або бульдозером. Мінімальна безпечна ширина розчищеної смуги - 1,2 м. Працівники лісового господарства (або дорожної служби) повинні розчистити чагарники, які впритул підходять до дороги, зрізати сухі нависаючі гілки дерев, прибрати мертві рослини. Планується в пониженні дороги зробити протидощові водовідводи. Розчищені узбіччя заплановано укріпити бордюрами, відсипкою бута, щебня. На 3х стовпах-електроопорах планується замінити освітлення на світлодіодне, енергозберігаюче, яке якісно освітлюватиме цю ділянку і влітку, і в зимовий період. За розрахунками на таку роботу знадобиться максимум 1 тиждень ( 1 автогрейдер, або 1 бульдозер, 8 працівників, у тому числі електрики, дорожники, "зеленбудівці").

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

У реалізації проекту перш за все зацікавлені жителі Індустріального району, в особливості вулиць Криничної, Літньої, Кільченської, дачники двох дачних кооперативів, працівники підприємств "Гідроресурс", Pakline Logistics, водії-експедитори компанії "АТБ-Маркет". В просуванні і підтримці проекту беруть участь ОСББ "Слобожанський" і учасники групи "Новини Самаровки" в мережі Фейсбук.

Ключові показники оцінки результату

Ключовими показниками ефективності проєкту є зменшення кількості нещасних випадків (не менше ніж на 70%) на вул. Криничній внаслідок наїзду автотранспорту на пішоходів (у тому числі на дітей). Зменшиться кількість автодорожніх пригод (мінімум на 80%), які траплялися "завдяки" звуженням дороги, слабкої обзорності шляху, глибоким калюжам, що замерзали взимку. Шлях до школи, дитсадка та магазинів стане безпечним, що відобразиться на загальній соціальній атмосфері району.

Ризики у реалізації

Завищена вартість робіт, неузгодженість робіт, тривалий термін оформлення документів та дозволів, форс-мажорні ризики: продовження карантину, тривала непогода

Інформація про співфінансування

До 20% коштів, витратних матеріалів

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні, немає

Ви посадова особа?

ні, я - фізична особа

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так, ознайомлений

Співавтори

співавтори відсутні, є - однодумці

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ