• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія безпеки та комфорту Брав участь

Доданий
08.06.2020
Номер
154
Школа

Встановлення капітального паркану Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 139 «загальноосвітній навчальний заклад-центр творчості «Дума» Дніпровської міської ради

Автор проекту
Марина
Марина Бутманова
Бюджет
999 988 грн
Розрахунок бюджету
Теги
двір, школа, благоустрій
Район
Індустріальний
Адреса
вул. Березинська, 4, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Відсутність паркану навколо території закладу створює ризик загрози життю та здоров’ю учасників освітнього процесу (учні, батьки, вчителі), сприяє вчиненню актів вандалізму, доступу на територію закладу безпритульних тварин, що є прямою загрозою життю та здоров’ю дітей. Заклад освіти межує з кладовищем, яке розташовано впритул до території школи, що в свою чергу вкрай негативно впливає на психо-емоційний стан учнів та вчителів.

Мета проєкту

Створення безпечного та комфортного освітнього середовища для учнів та працівників однієї з найбільших шкіл міста, відкриття можливостей для розбудови інфраструктури закладу, обмеження вільного доступу сторонніх на територію закладу.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановлення капітального паркану по периметру території школи на ділянках, де вона відсутня або потребує заходів щодо відновлення. Пристрій хвірток та воріт. Розробка концепції з урахуванням сучасних аспектів - формування навколишнього середовища і ландшафту району міста з застосуванням нових архітектурних форм та використанням сучасних технологій.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для учнів, вчителів та батьків однієї з найбільш шкіл міста Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 139 «загальноосвітній навчальний заклад-центр творчості «Дума» Дніпровської міської ради.

Ключові показники оцінки результату

Створення комфортної та безпечної шкільної території для перебування всіх учасників освітнього процесу (учні, вчителі, батьки), зниження рівня кріменогенності та випадків вандалізму на території закладу.

Ризики у реалізації

1.Територія школи, яка межує з кладовищем, довгий час знаходиться без паркану. Декілька дерев, які колись були висаджено біля паркану, тепер ростуть прямо на межі. Тому для відновлення огорожі, потрібно буде узгодити з КП «Міськзеленбуд» виконання робіт з видалення зелених насаджень. 2.Інфляція гривні, подорожчання будівельних матеріалів.

Інформація про співфінансування

Не має

Чи є у вас конфлікт інтересів

Не має

Ви посадова особа?

Ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

Співавтори

Полушкін Владислав Віталійович

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ