Актова зала – мультифункціональний простір на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти Брав участь

Доданий
02.06.2020
Номер
106
Професійна (професійно-технічна) освіта

Придбання мультимедійного обладнання для актового залу створить нові можливості для творчого розвитку здобувачів освіти, збільшення кількості слухачів, зміни ставлення до професійної освіти, та профорієнтація молоді м. Дніпро на здобування професійної освіти для забезпечення підприємств реального сектору економіки міста.

Автор проєкту
Бюджет
192 733 грн
Розрахунок бюджету
Теги
школа
Район
Чечелівський
Адреса
вул. Алтайська, 6А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Дніпровський центр професійно – технічної освіти визнано найкращим закладом професійної освіти з впровадження сучасної молодіжної політики та внесено до каталогу кращих практик молодіжної роботи України – 2019 року. Головним завданням педагогічного колективу центру – є формування розвинутої особистості здобувача освіти та допомога у становленні свідомого громадянина. Велику увагу приділяють виховній роботі, здобувачі освіти перемагають у творчих конкурсах, зокрема вокальних та хореографічних.
На даний час всі творчі ініціативи молоді демонструються в актовій залі, яка відремонтована силами Центру, проте відсутність сучасного обладнання не дає змоги молоді розкрити всі свої таланти, а також охопити більшу кількість слухачів в разі переоснащення приміщення кількість можливо збільшити в 1.5 рази. Програма «Заради молоді 2030» є пріоритетним для педагогічного колективу Центру, а простір для розвитку творчих здібностей молоді є одним з етапіввиконання цілей сталого розвитку до 2030 року.

Мета проєкту

- Створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей здобувачів професійної освіти, сприяння формуванню здобувача освіти, як свідомого професіонала, всебічно розвинутого та підготованого до сучасних викликів ринку праці.
- Реалізація державної молодіжної політики, участь здобувачів професійної освіти у реалізації молодіжних проектів та програм на місцевому рівні, конференції з представниками молоді інших районів та областей, мережування молодіжних організацій закладами професійної освіти.
- Створення позитивного сприйняття отримання професійної освіти серед молоді, забезпечення виконання цілі сталого розвитку, зокрема - здобуття безкоштовної, рівноправної і якісної середньої освіти, що дозволяє домогтися затребуваних і ефективних результатів навчання, і головне істотно збільшити число молодих і дорослих людей, які володіють затребуваними навичками, у тому числі професійно-технічними навичками, для працевлаштування, отримання гідної роботи та занять підприємницькою діяльністю.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

- Наповнення мультфункіонального, креативного простору на базі Державного професійно – технічного навчального закладу «Дніпровський Центр професійної освіти» - актової зали сучасним мультимедійним обладнанням.
- Вирішення проблеми покращення іміджу професійно – технічної освіти, залучення більшої кількості молоді міста до навчання та здобуття професії;
- Збільшення кількості молоді, що долучається до отримання професійної освіти.
- Збільшення кількості відвідувачів заходів, що проводяться молодіжною радою Центру.
- Забезпечення розвитку творчих здібностей здобувачів професійної освіти, розвиток сучасного підходу до профорієнтації за принципом рівний рівному.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Департамент освіти та науки Дніпропетровської області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, професійно-технічні навчальні заклади Дніпропетровської області,
органи місцевого самоврядування Дніпропетровської області, Молодіжний Центр Дніпропетровської облдержадміністрації, БО «Даруємо радість»
Федерація важкої атлетики Дніпропетровської області
Профспілка працівників ракетокосмічної галузі
БФ «Допомога Дніпра», Федерація боксу Дніпропетровської області, Федерація футболу Дніпропетровської області та м.Дніпро, Асоціація молодіжних Центрів України.
Учні загальноосвітньої школи №56, № 71, № 5 (близько 1500 осіб)
Учні ДПТНЗ «ДЦПТО» (700 осіб)
Учні ПТНЗ № 6 м. Дніпро (близько 300 осіб)
Педагогічні колективи шкіл (близько 500 осіб);
Колектив ДПТНЗ «ДЦПТО» (170 осіб)
Учасники місцевих спортивних секцій з футболу, баскетболу, волейболу (не менш як 200 осіб);

Ключові показники оцінки результату

Збільшення кількості молоді котра відвідує професійно – технічний заклад протягом року та як результат збільшення кількості здобувачів професійної освіти.
Збільшення масових заходів професійного рівня, що проводить молодіжна рада Центру для учнів загальноосвітніх шкіл прилеглих районів.
Наповнення мультфункіонального, креативного простору на базі Державного професійно – технічного навчального закладу «Дніпровський Центр професійної освіти» - актової зали сучасним мультимедійним обладнанням.
Впровадження інноваційної системи «Сучасний працівник – всебічно розвинутий працівник».
Раціональне та повне використання застарілих приміщень в системі професійних закладів освіти.
Популяризація системи професійної освіти з метою залишення молоді в реальному секторі економіки міста.

Ризики у реалізації

Зніцення національної валюти, адже ціни на матеріали та обладнання пов’язані з іноземною валютою

Інформація про співфінансування

відсутнє

Чи є у вас конфлікт інтересів

відсутній

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

Гордієнко Сергій Сергійович

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради