• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ДогФестШоу у Дніпрі Брав участь

Доданий
18.05.2020
Номер
10
Спорт

Розважальний захід для собаківників та тих, хто любить собак.
Конкурс собачої краси, показ собачої моди, конкурс костюмів собак та хозяїв, конкурс майстерності та спритності собак та їх господарів, естафети, майстер класи, змагання з літючим диском (фрізбі) та іншими іграшками для собак, фотозона та призи всім учасникам, змагання грумерів та інші розваги для собак та людей будь-якого віку!

Автор проєкту
Бюджет
196 632 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, молодь, неформальна освіта
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Євгена Маланюка (Кантемирівська), 1, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Нестача певних заходів для собаківників звіли на нівець культуру собаківництва в нашому місті. Подібні заходи спрямовани задля розваги собаківників і їх улюбленців. А разом з тим, подібні заняття із своїм собакою привчають собаку шанувати господаря, та такі собаки є безпечними для людей та інших собак. Саме з забезпечення безпеки оточюючим починається культура собаківництва. А суворі правила щодо вбиранная за собакй будь де в межах зору суддів веде до дисквалифікації у замаганнях. Це гра, але з певними правилами, які під час гри привчають власників собак будти відповідальними . Саме такі власники стають прикладом для величезної кількості людей та поширюють культуру відповідального собаківництва.

Мета проєкту

Головна мета проєкту - розважити собаківників та глядачів та показати, що спорт з собаками- це гра для собаки, гра для його власника. І саме ця гра сприяє правильному контакту собаки із своїм господарем, робить собак безпечними, адже собака жадає тільки гри з господарем, та її не тягне на пригоди. В цій грі діють певні правила, які привчають власників тварин бути відповідальними, пильними та уважними щодо дій та вчинків свого собаки.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

До цього заходу залучатимуться звчиайні собаківники, які мають грайливих собак. Це весело, це спортивно та цікаво. Будь яка звичайна людина може стати спорстменом кінологічного с порту із своїм чотирилапим другом. Для цього не має значення, ані вік, ані фізичні показники господаря чи собаки. Спорт з собаками привчає господарів к певним правилам поведінки у суспісльстві та дає надію, що саме ці приклади будуть поширюватися й переніматися іншими собаківниками. Бо собака має бути безпечна для суспільства та має будти почуватися в безпеці разом із своїм господарем.
Проєкт передбачає два заходи впродовж 2021 року - весна та осінь

Також під час заходу передбачається прилаштування безхатніх тварин з притулку КП Зооконтроль.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

розважальний захід для дітей та дорослих будь-якого віку, в яких немає собак, собачники Дніпра, кінологи, собачники-спортсмени Дніпра та всієї України, притулки для тварин. грумери Дніпра та всієї України, КП Зооконтроль.

Ключові показники оцінки результату

1.Зростання рівня безпеки громадян, щодо страху собак. 2. Зростання рівня толератності з боку людей, які не мають собак до людей, які мають собак. 3 Зростання культури собаківництва та рівня відповідальності власників собак. 4. Привчання прибирати за своїми тваринами власників собак

Ризики у реалізації

немає

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

немає

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради