• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інтерактивна дошка: технології сучасної освіти Брав участь

Доданий
18.07.2019
Номер
240
Освіта

Мобільна інтерактивна дошка для студентів, викладачів та гостей Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Воловик
Бюджет
163 620 грн
Розрахунок бюджету
Теги
інновації, Університет, молодь, неформальна освіта, наука
Район
Соборний
Адреса
вул. Сергія Єфремова (Ворошилова), 25, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

ні

Мета проекту

Підвищити мотивацію студентів всіх вікових категорій (в тому числі шкільна молодь, студенти університету третього віку) до навчання, розвитку лідерських навичок через комунікацію з цільовими аудиторіями. Створити простір, сприятливий для креативності, командної роботи та саморозвитку.
Інтерактивні технології – це порівняно новий, творчий, цікавий підхід до організації навчання. Мобільна інтерактивна дошка розширить можливості викладачів та студентів у використанні сучасних технологій для візуалізації, презентації та комунікації.

Проблема

Сучасні вимоги бізнес середовища та соціальних комунікацій вимагають від майбутніх фахівців знань та умінь в сфері комп'ютерних та мультимедійних технологій.
Виклик полягає в тому, як осучаснити систему університетської освіти, щоб вона відповідала запитам роботодавців та суспільства. Інтерактивні інструменти навчання є вагомим внеском в цей процес. Адже в університети сьогодні повинні навчати користуватись тими технологіями, які завоюють ринок лише завтра.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Мобільна інтерактивна дошка - невеликий, але вагомий елемент в модерніації навчального та процесу. Крім традиційних лекцій та практичних занать, мобільну дошку можна використовувати для виставок, презентацій, відкритих лекцїй, наукових гуртків та заходів студентського самоврядування.

Для кого цей проект?

Цільова аудиторія проекту: студенти та викладачі університету, які прагнуть змін у традиційних системах навчання, готові вчитись та передавати знання.
Аграрний Університет є активним партнером Університету третього віку, і студенти та студентки (старші мешканці нашого міста) безумовно заслуговують на використання сучасних технологій в освіті.
Шкільна молодь міста - члени університетської команди, адже активно розвивають науку в гуртках Малої академії наук. Школярі, вмотивовані сучасним рівнем оснащення університету, матимуть більше бажання залишитись навчатись у рідному місті.
Гості міста - учасники конференцій, семінарів, виставок - окрема цільова група, адже їх відгуки щодо рівня оснащеності університету формують імідж Дніпра як культурної столиці.

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні: формування інформаційно-цифрової компетентності, яка визнана однією з ключових компетентностей, вкрай важливою для подальшого успішного життя.
Соціальні: залучення студентів та викладачів до використання сучасних технологій, розвитку партнерства в освіті, побудова комунікацій з жителями міста.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція може підвищити вартість обладнання.
Технічні ризики, які практично нівелюються рівнем відповідальності та професійної підготовки команди університету, яка відповідає за реалізацію проекту.

Приклади (кейси схожих рішень)

Десятки аналогічних проектів в цьому та попередніх етапах бюджету участі

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
так

План заходів з реалізації проекту

1. Супровід проекту автором у профільному департаменті під час підготовки тендерної документації на придбання обладнання за проектом.
2. Проведення торгів профільним Департаментом через систему Prozorro за цим проектом.
3. Отримання обладнання після успішно проведених торгів від компанії переможця.
4. Розробка протоколу використання обладнання та його відповідальне використання.
5. Інформування через ЗМІ та соціальні комунікації мешканців міста про результати реалізації проекту.

Ви посадова особа

Ні.
ні

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
ні

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради