Зіркова надія юнацького плавання м. Дніпра Реалізований

Доданий
15.07.2019
Номер
140
Спорт

Оснащення «спеціалізованого» спортивного залу для підготовки плавців Позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву з плавання «Спортивний клуб «Метеор», які гідно представляють м. Дніпро на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Застосування ефективних методик тренувань за допомогою використання сучасного обладнання та інвентарю.

Автор проєкту
Бюджет
198 720 грн
Розрахунок бюджету
Теги
молодь
Район
Чечелівський
Адреса
вул. Макарова (Більшовицька), 27А, Чечелівський, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

немає

Мета проекту

Придбання обладнання та інвентарю для оснащення спеціалізованого залу для тренування плавців, які представляють місто Дніпро на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Створення відповідних сучасних умов для учбово-тренувального процесу, здійснення підготовки на якісно новому рівні відповідно сучасних методик підготовки плавців європейського та світового рівня.

Проблема

Для конкурентоздатності наших спортсменів на європейському та світовому рівні потрібен якісний прорив у підготовці з використанням сучасних методик функціонального тренінгу, спеціалізованого обладнання для плавців (тренажерів Хьюттеля-Мартенса та тренажера для плавців «тележка») та сучасного інвентарю (навісні турніки, петлі TRX тощо). Спортивна школа не має власних приміщень, але згідно договору № 82 від 30.08.18р. використовує для проведення учбово-тренувальних занять спортивні зали Державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» Спортивного комплексу «Метеор», які не мають спеціалізованого обладнання та інвентарю для тренування саме плавців. Тому є необхідність придбання сучасного інвентарю для ефективної підготовки до змагань всеукраїнського та міжнародного рівня.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Пропонується придбати спеціалізоване обладнання та інвентар для плавців, а саме: тренажери Хюттеля-Мартенса, тренажери для плавців «тележка», навісні турніки, петлі TRX. Цей комплекс обладнання є відносно мобільним та максимально ефективним для якісного тренування та підготовки плавців в сучасних умовах.

Для кого цей проект?

Цей проект спрямований на плавців вищої спортивної майстерності, які представляють м. Дніпро на змаганнях українського та міжнародного рівня.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення сучасних умов для ефективної підготовки плавців м. Дніпра для участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Підвищення якості навчально-тренувального процесу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Значне зростання вартості обладнання та інвентарю.

Приклади (кейси схожих рішень)

Проекти минулих років з придбання обладнання та інвентарю для позашкільних навчальних закладів м. Дніпра.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?

Так.
-

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання обладнання та інвентарю.
2. Оснащення «спеціалізованого» спортивного залу для плавців.
3. Проведення з тренерами-викладачами методичних занять з ефективного використання обладнання та сучасних методик підготовки плавців.

Ви посадова особа

Ні.
-

Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?

Ні.
-

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради