Опис
Співавтори
Животова Світлана Геннадіївна
Баля Тетяна Андріївна
Мета проекту
Створення відкритої лабораторії – ефективного освітнього середовища, в якому учні та всі бажаючі через виконання реальних експериментів, досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої розумові здібності та задатки. Проект сприятиме популяризації хімії, як науки, стимулюватиме учнів до поглибленого вивчення предмета, допоможе якнайкраще підготуватися до проходження ЗНО.
Проблема
Сучасна економічна ситуація та загальний курс євроінтеграції країни вказує на шлях модернізації, а це, беззаперечно, розвиток освіти та потенціалу молоді. На сьогоднішній час, дана стратегія нездійсненна через відсутність реактивів, приладів та сучасних методик що знижує загальний рівень підготовки учнів, а також призводить до панічного відсторонення від хімії. Зацікавлені викладачі та небайдужі учні не мають змоги розвинути свій потенціал, втілити ідеї та мрії, розвивати науку, а також себе як особистість. Ми здатні разом створити новий потужний потенціал та основу щасливого майбутнього.
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
Створення відкритої безкоштовної лабораторії "Цікава хімія" допоможе навчальним закладам міста вирішити проблеми розвитку науки (починаючи з пошуку актуальних досліджень та закінчуючи практичною їх реалізацією), викладачам - проблеми реалізації лабораторно-практичних занять, учням - проблеми саморозвитку та пошуку свого потенціалу.
Для кого цей проект?
Сучасна лабораторія "Цікава хімія" створюється для всіх охочих (починаючи з 5-6 років і до 90 років). Методики занять розроблені спільно з викладачами, а тому враховані всі аспекти психологічної поведінки та допустимі навантаження різного віку.
Ключові показники оцінки результату проекту
Підвищення інтересу до вивчення хімії та збільшення кількості учасників і переможців в наукових конкурсах, олімпіадах. Завдяки наявності обладнання та устаткування з’явиться можливість на практиці демонструвати та ставити хімічні досліди. Зросте рівень зацікавленості до навчання. Учні опанують практичні навики роботи з лабораторним обладнанням та устаткуванням. Можливість проводити цікаву гурткову та іншу позакласну роботу (дослідницькі роботи, тематичні вечори, олімпіади конкурси тощо) підвищить рівень мотивації викладачів та успішності учнів.
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
Інфляція, за умови якої вартість обладнання може зрости.
Приклади (кейси схожих рішень)
Відкрита хімічна лабораторія у м. Києві
Проект "Якісна середня освіта через навчання у сучасних шкільних лабораторіях у Селище Немішаєве"
Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпрі?
Так.
так
План заходів з реалізації проекту
1. Підготовка приміщення
2. Закупівля обладнання та меблі
3. Монтаж обладнання
4. Організація роботи лабораторії
Ви посадова особа
Ні.
ні
Чи є ви працівником Комунальних закладів чи підприємств, підпорядкованих Дніпровській міській раді?
Ні.
ні
ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ
Файли
Відповідальні підрозділи
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради