• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Library Hall для громади Дніпра у Центральній бібліотеці Відхилений остаточно

Доданий
08.08.2018
Номер
73
Культура та туризм

Центральна бібліотека у середмісті Дніпра є загальновизнаним майданчиком для проведення заходів культурологічного, мистецького, громадського спрямування.Це єдиний у місті загальнодоступний заклад культури. Лекційний зал бібліотеки вміщує до 150 відвідувачів,але його стан не відповідає сучасним вимогам.Пропонується виконати ремонт приміщення та облаштувати його сучасним обладнанням.

Автор проекту
Ольга
Ольга Рєпіна
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, інновації, інваліди, фестиваль
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Воскресенська (Леніна), 23, Дніпро

Опис

Співавтори

завідувач відділом соціокультурної діяльності Дніпровської Центральної міської бібліотеки - Олександр Ошега

Мета проекту

Громада міста отримає сучасне,технічно модерново обладнане приміщення для отримання знань,навичок,життєво важливої інформації,проведення змістовного дозвілля.А місто – гідний майданчик для зустрічей населення з представниками міської влади, з гостями Дніпра.Крім того,відвідувачі лекційного залу матимуть змогу використовувати багате зібрання книг та інших інформаційних ресурсів Центральної бібліотеки.

Проблема

Гострою проблемою міста є відсутність достатньої кількості загальнодоступних,упорядкованих місць для спілкування громади.Велика кількість конференц-залів,HABів загалом не доступна для більшості мешканців Дніпра з причин високої орендної плати або необхідності оплати вартості відвідування,до якої включено обов’язкове замовлення їжі та напоїв.Вільне,безкоштовне відвідування заходів в лекційному залі Центральної бібліотеки зробить доступним якісне,культурне дозвілля для всіх дніпрян.Але цей громадський майданчик повинен бути естетично привабливим та забезпечений сучасними технічними засобами.Вирішення цієї проблеми актуальна для громадських організацій,молодіжних об’єднань,творчих осередків,клубів за інтересами,об’єднань національних меншин,тимчасово переміщених осіб та учасників АТО.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Пропонується: ремонт залу (шпаклювання та фарбування стін), художній розпис стін та балок, монтаж кріплень для встановлення картинної галереї, придбання та встановлення нових, сучасних стільців, установки для книжкових та предметних інсталяцій, технічних відео та аудіо засобів (мультимедійної дошки, мікрофонів, колонок, ноутбуку), фортепіано для створення комфортного середовища при проведенні літературно-музичних, мистецьких, громадських заходів у Library Hall.

Для кого цей проект

Користуватися Library Hall безкоштовно, без обмеження зможуть всі верстви населення міста та його гості, в т.ч. це є актуальним для громадських організацій, молодіжних об’єднань, творчих осередків, клубів за інтересами, груп осіб з особливими потребами, об’єднань національних меншин, тимчасово переміщених осіб та учасників АТО.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальним результатом реалізації проекту стане збільшення відвідування населенням культурних заходів та підвищення загальнокультурного та освітнього рівня дніпрян.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Економічні обставини: підвищення цін на обладнання, затримка в проведенні процедур закупівель в системі ProZorro.

Приклади (кейси схожих рішень)

Суспільна платформа Колізей КПІ
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/1/show/344
Бібліотечне подвір'я Краснопілля
https://adm.dniprorada.gov.ua/projects/archive/93/show/1127

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпро?

Так.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення процедури закупівлі на виконання дизайн-проекту, поточного ремонту, закупівлі обладнання та технічних засобів
2. Виконання ремонтних робіт
3. Придбання обладнання та технічних засобів
4. Установка обладнання та технічних засобів
5. Розробка плану заходів
6. Рекламна кампанія Library Hall
7. Відкриття Library Hall

Інформація про співфінансування

відсутня

Я, не є посадовою особою

Ні.

Фотографії