Опис
Співавтори
Бондаренко Ольга
Мета проекту
надати змогу місцевим спортсменам та просто бажаючим грати в спортивні ігри, проводити змагання, грати зі своїми дітьми та просто чудово проводити час на майданчику.
Проблема
Майданчик настільки пильний, з камінням, сміттям, з колючими дротами, небезпечним огородженнями об який можна покалічитись дітям та дорослим. Бажання грати на облаштованому майданчику є як у дітей так и у людей старшого покоління. В нашому дворі є чудові люди, які постійно грають в волейбол, баскетбол на футбол, приводять дітей, вболівальників и чудово тренуються, підтримують свою фізичну форму – але стан майданчика стає дедалі гірше та гірше и цих людей стає все менше.
Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування
як і говорилось раніше, зробити крутий та безпечній для людей спортивний майданчик для баскетболу та волейболу, щоб руки молоді займались корисним ділом
Для кого цей проект
цільова аудиторія 9+, в місті багато бажаючих пограти, особливо у великих спальних районах
Ключові показники оцінки результату проекту
соціальна активність жителів району, особливо молоді. Локація для проведення заходів у рамках "Бюджету участі" розміщення промо матеріалів, через локації в день проходе близько 6 тисяч людей, це не враховуючи скільки буде коли там будуть заходи
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
підвищення цін на матеріали та послуги
Приклади (кейси схожих рішень)
проекти минулого року пов'язані з спортивними майданчиками
Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі у м. Дніпро?
Так.
так, ознайомлена
План заходів з реалізації проекту
перемога
планування
закупівля
реалізація
Інформація про співфінансування
-
Я, не є посадовою особою
Так.
я не посадова особа
ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ
Файли
Відповідальні підрозділи
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради