• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія комфорту 12 кварталу Очікує рішення

Доданий
25.05.2020
Номер
62
Благоустрій та інфраструктура

На 12 кварталі відсутні місця для відпочинку та прогулянок в сучасному стилі, яких потребують і дорослі, і діти. Сквери та зелені зони знаходяться в жалюгідному стані або незавершені. На території вул. Інженерної,б.1 не висаджені рослини, не встановлено обладнання. Це місце розташоване в центральній частині району, тут потрібно створити креативний ландшафтний дизайн для комфортного відпочинку

Автор проекту
Бюджет
199 980 грн
Розрахунок бюджету
Теги
двір, благоустрій
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Інженерна, 1, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

В районі 12 кварталу практично відсутні організовані місця для прогулянок. Район не реконструювався впродовж останніх 40-ка років. Протягом останніх двох років жителі брали участь у різних проектах благоустрою, але фінансування виявилося недостатнє і ці проекти потребують подальшого втілення. Так на території комфортного сімейного відпочинку на вул. Інженерної, б.1 не висаджені рослини, не встановлено обладнання. Територія являє собою недобудований об'єкт, використовувати її для відпочинку та силами жителів закінчити благоустрій та обладнання неможливо.

Мета проєкту

Створити закінчений комплекс для відпочинку на свіжому повітрі, який будуть відрізняти цікаві дизайнерські ідеї, і де люди всіх віків будуть відчувати себе комфортно.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Територія потребує подальшого облаштування, а саме: завезти чорнозем, закупити рослини (декоративні дерева, кущі та квіти), декоративний камінь і щебінь для доріжок, встановити 8 лавок, урни 12 штук, гойдалки ( 2 шт) та каруселі (1 шт) для малюків, турнік для дорослих і дітей.
Жителі району будуть самостійно розробляти ландшафтний дизайн і висаджувати рослини.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

проект для усіх мешканців району, які потребують місцях культурного відпочинку

Ключові показники оцінки результату

Підвищення рівня комфорту місць відпочинку в районі, зниження соціальної напруженості, об'єднання жителів єдиними соціальними ідеями, підвищення соціальної відповідальності, зниження показників криміногенної обстановки, створення позитивно іміджу міста як комфортного місця проживання, виховання дітей на позитивних прикладах і в середовищі,яке окультурене. Благоустрій позитивно впливає на поведінку жителів навіть з найбільш потенційно криміногенних груп (бомжі, алкоголіки, наркозалежні). Облагороджування території призводить до того, що люди не просто припиняють смітити і пиячити, даними територіями перестають користуватися для закладок наркотиків і не використовують для інформації про сайти для наркоманів, окультурення середовища веде до підвищення культури спілкування, жителі об'єднуються для підтримки чистоти і порядку, займаються озелененням та розвитком і цієї і прилеглих територій, проводять спільні свята.Зміна середовища веде до зміни мислення в бік пошуку позитивних рішень.

Ризики у реалізації

Подорожчання матеріалів та робіт, спалах епідемії

Інформація про співфінансування

мешканці району: ландшафтний дізайн.

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

Романова Алла Володимірівна

Фотографії

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ