• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Встановлення адресних табличок Мазепи 50А Відхилений остаточно

Доданий
25.05.2021
Номер
48
Житлові будинки

Треба встановити 2 свiтовiдвибнi таблички на будинку (с двох бокiв). Склалася така ситуація, що ми отримали численні відмови від Департаменту Благоустрою у виготовленні і створенні табличок на будинок з причини того що не виділено бюджет на зазначенi вище цiлi. Від домоуправління ТОВ Екологія ми отримали відмову через те, що установка табличок не передбачена тарифом на утримання будинку.

Автор проєкту
Бюджет
100 001 грн
Розрахунок бюджету
Теги
благоустрій
Район
Новокодацький
Адреса
просп. Івана Мазепи (Петровського), 50А, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Романова Дар`я Олексіївна
+380660640264

Проблема

Треба встановити 2 свiтовiдвибнi таблички на будинку (з двох бокiв), дивiться деталi на вiдео: https://youtu.be/btT7031j_bw . Склалася така ситуація, що ми отримали численні відмови від Департаменту Благоустрою у виготовленні і створенні табличок на будинок з причини того що не виділено бюджет на зазначенi вище цiлi. Від домоуправління ТОВ Екологія ми отримали відмову через те, що установка табличок не передбачена тарифом на утримання будинку. Вiдмови: https://drive.google.com/file/d/1bd8oyHRoSeB2tPyNX8-XLh4GL1t-WFWb/view?usp=sharing Зараз на нашому будинку номер написаний гудроном вручну (це чорна рідина, якою покривають дахи від протікання) : https://drive.google.com/file/d/1wVc60wwOjSWsUoJOLi2RjGtkK5ISELnA/view?usp=sharing Ми створили макет у програмi Adobe Illustrator згiдно з дизайн-кодом мiста: https://drive.google.com/file/d/1xaRMJ21WCJzlaBsjGn-X35-JPMXLpl6g/view?usp=sharing Що стосується кошторису проекту, то ми отримали ось такі дані від продавця світловідбивних табличок в Дніпрі: https://youtu.be/iZDD44KigjA його оголошення: https://www.olx.ua/d/obyavlenie/alyuminievayatablichka-s-adresom-doma-adresnaya-tablichka-IDIe8S8.html отож у нього 1 табличка (назва вулицi + будинок) коштують 850 грн. за табличку (1 шт.)

Мета проєкту

Проблема відсутності табличок полягає в тому, що аварійно-рятувальні служби не можуть ідентифікувати будинок і проїжджають повз, кур'єри не можуть знайти будову, тому що вона не має адреси. Низька ступінь помітності будинку піддає ризику хворих, до яких не зможе вчасно дістатися швидка і своєчасну ліквідацію аварій на лінії газу через те, що служби проїжджають повз будинок на Каменську і шукають його там. Також є естетична і психологічна проблема, ми відчуваємо що наш будинок як би не існує в фізичної міському середовищі. Тобто, він стоїть і існує, але ніяк не позначений. Це створює якусь дивну розруху і занедбаність, яка не в'яжеться в уяві автора проекту з образом міста в 2021 році. Здається, що для нашого будинку час зупинився в 90-х роках, коли від безвиході назви писали фарбою на паркані. Хотілося б, щоб наш будинок і інші будинки було однією системою з красивими табличками, щоб було зрозуміло що ми представники одного району і міста, де все акуратно і впорядковано.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо виконати таблички з якісного світловiдвибного матеріалу, відповідного за якістю автомобільним номерам. Таблички, виконані з такого матеріалу прослужать не одне десятиліття, не втративши своєї візуальної цінності, тоді як пластикові таблички (хоч вони і дешевше) можуть вигоріти на сонці або луснути від перепаду температур. Також великим плюсом подібних табличок буде помітність їх з дороги завдяки світловiдвибним властивостями.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Мешканцi будинку, аварiйно-рятуальнi служби, кур'єри, доставка води.

Ключові показники оцінки результату

Реалізація проекту дозволить поліпшити навігацію жителів і спеціальних служб в міському середовищі, посприяє розвитку культури турботи про будинки в нашому місті.

Ризики у реалізації

Є тільки один ризик - що міське середовище стане краще :)

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

Автори не є зацікавленими особами, нічого не продають і не мають вигоди від проекту.

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Експертна оцінка