Нові музичні інструменти для талановитих дітей Відхилений остаточно

Доданий
11.06.2021
Номер
383
Музичні школи

Цей проект пропонований задля підтримки та заохочення талановитої молоді. Розвитку і примноження культурних цінностей серед сучасного покоління.

Автор проєкту
Бюджет
178 748 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, молодь, культура, творчість
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Радистів, 3, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

немає

Проблема

Україна - це країна надзвичайно талановитої молоді. У нас не існує дефіциту яскравих особистостей, але існує багато перешкод на шляху розвитку та реалізації цих талантів. Це напряму стосується і музичної індустрії. Нестача муз.обладнання погано сказується на загальних показниках успішності учнів та розвитку талантів, вцілому. Творчі гуртки, які функціонують на базі школи не мають сучасного обладнання та, навіть, базові інструменти не є достатньо функціональними для стрімкого розвитку потенціально-талановитих дітей.

Мета проєкту

Мета даного проекту - модернізація музичних класів та творчих гуртків на базі школи, для поліпшення умов пошуку та розвитку юних талантів. Збільшення попиту і зацікавленості, серед молоді, задля участі у творчому житті міста та проявлення себе, як особистості.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Рішенням даної проблеми - є закупівля музичних інструментів для талановитих дітей, щоб заохочувати їх до знань та розвитку своїх талантів.
Самом необхідним обладнанням наразі виступають наступні позиції:
1. ксилофон - він підтримує функції …. Буде незамінним помічником у виявленні та розвитку музичного слуху та одним із основних інструментів на звітних концертах.
2. Цифрове піаніно - з характеристиками …. Внесе свій сучасний вклад в розвиток майбутніх музикантів та стане важливою складовою на уроках співу та музичної гри.
Також до комплекту додається активний монітор, навушники та клавішна стійка, як допоміжні атрибути.

Не варто забуватм, що прогрес стрімко йде вперед. А наші діти - це наше майбутнє та майбутнє нашої країни. Роблячи вклад в їх культурний розвиток, ми збагачуємо талантами нашу Україну та виводимо культурно-мистецьке життя на рівень сучасних трендів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для дітей та молодих людей, що прагнуть знайти свій шлях у творчому ремеслі та успішно розвиватися у цьому руслі, примножуючи багатство талантів нашого міста і нашої країни.

Ключові показники оцінки результату

. Використання в роботі більш сучасних технологій,
2. Розширення можливостей для навчання дітей,
3. Підвищення зацікавленості у дітей до музичних предметів,
4. Досягнення більш високих результатів у освоєнні матеріалу, та кар'єрний рост у майбутньому дитини.

Ризики у реалізації

Подорожчання обладнання.

Інформація про співфінансування

Співфінансування відсутнє

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ