• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мріємо про яскраву концертну залу! / Нові музичні інструменти для талановитих дітей Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
381
Музичні школи

Впровадження сучасного обладнання у побут навчальних заходів за для підняття професійного рівня та зацікавленості у розвитку освітньої системи в цілому. Молодь повинна отримувати мотивацію у саморозвитку, бачачи як навчальні заклади йдуть у ногу з часом, надаючи повне професійне технічне забезпечення і прагнуть розвиватися досягаючи нових вершин.

Автор проєкту
Бюджет
376 242 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, молодь, культура, творчість
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Радистів, 3, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

немає

Проблема

Україна - це країна надзвичайно талановитої молоді. У нас не існує дефіциту яскравих особистостей, але існує багато перешкод на шляху розвитку та реалізації цих талантів. Це напряму стосується і музичної індустрії. Нестача муз.обладнання погано сказується на загальних показниках успішності учнів та розвитку талантів, вцілому. Творчі гуртки, які функціонують на базі школи не мають сучасного обладнання та, навіть, базові інструменти не є достатньо функціональними для стрімкого розвитку потенціально-талановитих дітей. Обмеженість у використанні сучасних технологій, що забезпечують розвиток та мотивацію до саморозвитку молоді, а також піднімають професійний рівень та статус навчального закладу. Відсутність необхідного професійного звукового та світлового обладнання, що забезпечує сучасний рівень проведення заходів.

Мета проєкту

Впровадження сучасного обладнання у побут навчальних заходів за для підняття професійного рівня та зацікавленості у розвитку освітньої системи в цілому. Молодь повинна отримувати мотивацію у саморозвитку, бачачи як навчальні заклади йдуть у ногу з часом, надаючи повне професійне технічне забезпечення і прагнуть розвиватися досягаючи нових вершин. Забезпечення професійним світлом і звуком дасть учням змогу відчути себе на професійній сцені, та підготує до майбутнього дорослого життя. Мета даного проекту - модернізація музичних класів та творчих гуртків на базі школи, для поліпшення умов пошуку та розвитку юних талантів. Збільшення попиту і зацікавленості, серед молоді, задля участі у творчому житті міста та проявлення себе, як особистості.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Рішенням даної проблеми - є закупівля музичних інструментів для талановитих дітей, щоб заохочувати їх до знань та розвитку своїх талантів.
Самом необхідним обладнанням наразі виступають наступні позиції:
1. ксилофон - він підтримує функції …. Буде незамінним помічником у виявленні та розвитку музичного слуху та одним із основних інструментів на звітних концертах.
2. Цифрове піаніно - з характеристиками …. Внесе свій сучасний вклад в розвиток майбутніх музикантів та стане важливою складовою на уроках співу та музичної гри.
Також до комплекту додається активний монітор, навушники та клавішна стійка, як допоміжні атрибути.
Сучасна активна акустична система FBT J MaxX 114A надасть можливість чітко і розбірливо чути спікера, а активний сабвуфер FBT SUBLINE 115 SA надасть глибини і об’ємності звучанню, що додасть гнучкості у проведенні заходів, покриваючи діапазон від виступів поодиноких спікерів із докладами до творчих виступів учбових колективів.
Освітлення займає важливу роль, коли мова йде про виступ.
Не варто забуватм, що прогрес стрімко йде вперед. А наші діти - це наше майбутнє та майбутнє нашої країни. Роблячи вклад в їх культурний розвиток, ми збагачуємо талантами нашу Україну та виводимо культурно-мистецьке життя на рівень сучасних трендів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Цей проект розрахований на сучасну молодь - учнів цієї школи , що активно вивчають музичну культуру та літературу. Для мотивації успішного навчання та продуктивної побудови творчої кар’єри випускників у майбутньому. Для дітей та молодих людей, що прагнуть знайти свій шлях у творчому ремеслі та успішно розвиватися у цьому руслі, примножуючи багатство талантів нашого міста і нашої країни.

Ключові показники оцінки результату

1. Використання в роботі більш сучасних технологій,
2. Розширення можливостей для навчання дітей,
3. Підвищення зацікавленості у дітей до музичних предметів,
4. Досягнення більш високих результатів у освоєнні матеріалу

Ризики у реалізації

Подорожчання обладнання.

Інформація про співфінансування

Співфінансування відсутнє

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради