• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ми – здорові, активні, сильні, стильні, позитивні! Брав участь

Доданий
11.06.2021
Номер
351
Школа

Проєкт передбачає оновлення спортивного майданчика КЗО «СЗШ № 50» ДМР за рахунок встановлення сучасних вуличних тренажерів для школярів та мешканців мікрорайону, придбання лавок для комфортного відпочинку.

Автор проєкту
Бюджет
419 817 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, діти, школа, благоустрій
Район
Новокодацький
Адреса
просп. Металургів, 43, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Арсеньєв В.А., Лисогоря Н.М., Довганенко Р.О.

Проблема

Здоров’я – найважливіша цінність усього суспільства. Популяризація здорового, активного способу життя, всебічне заохочення до занять спортом підростаючого покоління – одне з головних завдань нашої школи, батьківської громади. У школі навчається 363 учні. У теплу пору року учні залюбки займаються спортом на свіжому повітрі, але спортивний майданчик застарів і виникла необхідність покращення та оновлення матеріально-спортивної бази. Школа розташована у приватному секторі, і мешканці із задоволенням займаються спортом на спортивному майданчику. На жаль, на території мікрорайону немає більше місць для заняття спортом, тому в школу йдуть усі охочі. Тому існує дуже гостра потреба у необхідності модернізації та реконструкції майданчика.

Мета проєкту

Створення належних умов для організації навчально-виховного процесу, гармонійно-фізичного та соціального розвитку підростаючого покоління, їх педагогів та жителів мікрорайону.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Проектом запропоновано встановлення гімнастичного комплексу для учнів та вуличних тренажерів, стилізованої бігової доріжки, освітлення спортивного майданчика для школярів, педагогів, жителів мікрорайону. Вибране обладнання відповідає вимогам безпеки, сучасне та високоякісне.
За дбайливого використання до конструкцій та постійного догляду за майданчиком він прослужить ще багато років. Для більш комфортного перебування на спортивному майданчику передбачено встановлення лавок та поліпшення благоустрою території. Оновлення благоустрою цього майданчика сприяти розвитку та вдосконалення фізичного виховання дітей, молоді, жителів мікрорайону, які отримають можливість проведення якісного, комфортного, а головне позитивного та нині модного дозвілля з користю для здоров’я.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

- Учні загальноосвітньої школи
- Учителі
- Батьківська громада
- Мешканці мікрорайону

Ключові показники оцінки результату

Наявність та використання такого обладнання сприятиме розвитку загальної рухливості, координації рухів, спритності та рівноваги, тренування силової витривалості всіх груп м’язів, вестибулярного апарату і забезпечить проведення змістовного активного дозвілля школярів у вільний час, а також сприятиме створенню позитивного емоційного фону. А це, в свою чергу, забезпечить виховання здоров’я нації. Реалізація проекту покращить благоустрій школи та престиж мікрорайону.

Ризики у реалізації

Збільшення вартості матеріалів та обладнання.

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

немає

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Файли

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради