Хірургічний інструментарій майбутнього у КЗ «Міська клінічна лікарня №4» ДМР На реалізації

Доданий
10.06.2021
Номер
326
Медична галузь

Оперативні втручання у хворих онкоторакального профілю відносяться до категорії вищої складності. Під час операцій використовується високояісне технологічне обладнання та хірургічний інструментарії.
Застосування сучасного хірургічного інструментарію дозволяє поліпшити якість оперативних втручань, підвищити їх безпеку, а відтак – підвищити ефективність хірургічного лікування онкохворих.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Штефан
Бюджет
495 956 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, допомога, чоловіки, жінки, люди похилого віку
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Ближня, 31, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

відсутні

Проблема

В онкоторакальному центрі за останні 5 років пролікувались більш ніж 3000 хворих з онкологічною патологією органів грудної клітки та середостіння. Практично 90% пацієнтів центру переносять різноманітні хірургічні втручання. Результати оперативного лікування та якість втручань залежать багато в чому не тільки від майстерності хірурга, але й від сучасності та справності медичного обладнання, зокрема – хірургічного інструментарію.
Застосування сучасного високоякісного хірургічного інструментарію – це об’єктивна необхідність для забезпечення оптимальних результатів лікування онкохворих.

Мета проєкту

Головним і єдиним радикальним методом лікування хворих онкоторакального профілю є своєчасне та повноцінне хірургічне видалення пухлини.
Якість оперативного втручання та його радикалізм багато в чому залежить від якості та сучасності медичного обладнання і в тому числі – хірургічного інструментарію.
Впровадження в клінічну практику онкоторакального центру нового сучасного хірургічного торакального інструментарію дозволить поліпшити результати оперативного лікування пацієнтів, підвищити радикалізм та безпеку втручань.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Хірургічне лікування пухлин легенів та органів межистіння, молочних залоз є основим та єдиним радикальним методом терапії. Сучасні операції – це високотехнологічні процеси, в яких хірурги застосовують цілий набір хірургічних інструментів та обладнання. Хірургічний інструментарії в свою чергу також зазнає прогресивних змін та удосконалення.
Закупка та використання спеціального сучасного набору хірургічного інструментарію для проведення торакальних операцій дозволить підвищити якість та безпеку проведення хірургічних втручань.
Пропонується закупка хірургічного набору (36 позицій), яке допоможе при проведення торокальних операцій.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Пацієнти з злоякісними та доброякісними захворюваннями легень, новоутвореннями межистіння, пухлинами молочних залоз, утвореннями м’яких тканин тулуба, лімфопроліферативними процесами, плевритами доброякісної та злоякісної етиології.

Ключові показники оцінки результату

Підвищення якості та безпеки оперативних втручань у хворих онкоторакального профілю.

Ризики у реалізації

інфляція

Інформація про співфінансування

не передбачено

Чи є у вас конфлікт інтересів

відсутні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Відповідальні підрозділи

Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 4" Дніпровської міської ради