Зробимо сучасний простір для особливих дітей На реалізації

Доданий
10.06.2021
Номер
325
Соціальний захист

Зробимо сучасний, комфортний простір для затишного перебування дітям з особливими потребами, які відвідують відділення денного догляду для дітей з інвалідністю відділу Комунальної установи «Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послу)» Дніпровської міської ради у Новокодацькому районі міста по вулиці Повітрофлотська, 11.

Автор проєкту
Юлія
Юлія Шарай
Бюджет
457 710 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Повітрофлотська, 11, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Кузіна Оксана Миколаївна

Проблема

Діти з особливими потребами вимагають повсякчасної, найбільшої підтримки та уваги. Недостатнє укомплектування сучасними меблями, технікою та розвиваючим обладнанням груп сповільнює осучаснення перебування дітей у відділенні. Формування єдиного сучасного простору навколо дітей з особливими потребами дасть можливість дітям з обмеженням життєдіяльності розвиватися в сучасному середовищі.

Мета проєкту

Проєкт спрямований на удосконалення та покращення умов якості надання соціальних послуг для дітей з особливими потребами.
Створення в групах зон спрямованих на розвиток навичок самообслуговування, подолання соціальної ізольованості, адаптації дітей з особливими потребами сприйняття навколишнього світу, комфортного та затишно перебування.
Облаштування приміщень відділення для дітей з інвалідністю по вулиці Повітрофлотська, 11, сучасними меблями, технікою та розвиваючими обладнаннями дасть змогу максимально соціалізувати дітей з обмеженими можливостями до сучасності.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Створення сучасного простору розширить можливість в розв’язані проблеми дітей з особливими вадами в отриманні комфортних, зручних, безпечних меблів, розвиваючих обладнань, сучасну інноваційну техніку, що дасть дитині з інвалідністю почувати себе рівними серед рівних.
Оснащення груп відділення сучасними меблями та обладнанням – це змога організовувати заходи для розвитку дрібної моторики, отримувати нові навички, емоції, поліпшувати емоційно – психологічний стан дітей.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Діти з особливими потребами, батьки дітей які відвідують заклад, родичі та знайомі.

Ключові показники оцінки результату

Облаштування груп сучасними, яскравими, пізнавальними, небезпечними меблями дасть змогу створити навколо дітей з особливими потребами комфортне середовище, де діти будуть проводити свій час, набувати необхідні навички, під корегують свій емоційний стан та почувати себе більш соціально адаптовано. Забезпечення повноцінного, сучасного простору зони дозвілля.

Ризики у реалізації

Можуть змінитися ціни на обладнання

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

Відсутній

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради