Інтерактивні школи мрії у Березанівці Брав участь

Доданий
11.05.2021
Номер
3
Школа

Створення освітнього середовища, спрямованого на вдосконалення якості освітнього процесу в школах 64, 114, 115, 116, 117 шляхом встановлення інтерактивних комплексів навчання у кожну школу: інтерактивна дошка, мультимедійний короткофокусний проєктор, ноутбук, багатофункціональний лазерний пристрій.

Автор проєкту
Бюджет
498 080 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, школа, інновації
Район
Амур-Нижньодніпровський
Адреса
вул. Петрозаводська, 377, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Грановська Ольга, Танська Віра.

Проблема

Особливістю навчання є організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості здобувачів освіти. Застосування мультимедійних технологій дає можливість інтегрувати різні види інформації, яка сприяє покращенню засвоєння матеріалу. В школах немає навчальних інтерактивних мультимедійних комплексів. Оснащення кабінетів інтерактивним обладнанням створить необхідні умови для творчого та інтелектуального розвитку учнів.

Мета проєкту

Створення освітнього середовища, спрямованого на вдосконалення якості освітнього процесу в школах шляхом встановлення інтерактивних мультимедійних комплексів навчання.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Сучасна дитина живе у світі інформаційної культури. Змінюється і роль вчителя в інформаційній культурі – він повинен стати координатором інформаційного потоку, створити таку систему навчання, яка б була сучасною, європейською та цікавою для учнів. На сьогодні ми спостерігаємо у дітей зниження інтересу до навчання, зміну сприйняття навчального матеріалу в зв’язку із змінами сучасності. Встановлення мультимедійних комплексів допоможе забезпечити розвиток інтересів учнів та вплине на якість знань.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Для вчителів та учнів шкіл №64, 114, 115, 116, 117 - це візуальний ресурс, який допоможе зробити уроки живими й привабливими, збільшити сприйняття матеріалу.

Ключові показники оцінки результату

Втілення проекту дозволить:
- Удосконалити матеріально-технічну базу та освітньо-виховний процес;
- Покращити якость знань здобувачів освіти;
- Забезпечить повноцінну професійну діяльность сучасних педагогів;

Ризики у реалізації

Підвищення цін на матеріали.

Інформація про співфінансування

немає

Чи є у вас конфлікт інтересів

немає

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради