Якісна діагностика - це запорука вдалої операції у КЗ «Міська клінічна лікарня №4» ДМР Брав участь

Доданий
10.06.2021
Номер
295
Медична галузь

Суть проєкту полягає в придбанні високотехнологічного ультразвукового обладнання для КЗ «Міська клінічна лікарня №4» ДМР, з допомогою якого зменшиться кількість травм під час операцій, знизяться потреби хворих у
медикаментах після операції та поліпшиться якість диференціальної
діагностики пухлин грудної порожнини, молочних залоз, стравоходу, лімфопроліферативними захворюваннями.

Автор проєкту
Дмитро
Дмитро Штефан
Бюджет
1 499 300 грн
Розрахунок бюджету
Теги
діти, допомога, чоловіки, жінки, люди похилого віку
Район
Новокодацький
Адреса
вул. Ближня, 31, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

відсутні

Проблема

В онкоторакальному центрі за останні 5 років пролікувались більш ніж 3000 хворих з онкологічною патологією органів грудної клітки та середостіння. У багатьох випадках хвороба, або перебіг післяопераційного періоду, супроводжується накопиченням рідини в серозних порожнинах (плевральна, черевна), що в свою чергу потребує своєчасного її виявлення та видалення. Також застосування УЗ-технології дозволяє суттєво підвищити ефективність та безпеку трансторакальних біопсій для верифікації різноманітних процесів органів грудної клітки.

Мета проєкту

Осовною ціллю лікування пацієнтів з онкологічною патологією є своєчасна діагностика та гістологічна верифікація пухлини. Впровадження та використовування УЗД - навігації в практиці онкоторакального центра дозволить мінімізувати строки постановки діагнозу, на ранньому етапі виявити післяопераційні ускладнення, зменьшити матеріальні затрати на лікування та скоротити променеве навантаження на пацієнта.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Біопсія новоутворень м’яких тканин грудної клітини, новоутворень молочних залоз, периферичних утворень легень, периферичних лімфовузлів, новоутворень парієтальної плеври, пункція сером, плевритів являється стандартною методикою в діагностиці та лікуванні злоякісних та доброякісних захворювань органів грудної клітини, молочних залоз, лімфопроліферативних захворювань. УЗД дозволяє проводити навігацію під час виконання інвазивних втручань (пункція, біопсія) і є основним в вирішенні питання скорочення часу для постановки діагнозу, своєчасного початку протипухлинного лікування, максимального виключення використання рентген - діагностики, чим знижує рівень променевого навантаження. Ультразвукова діагностика абсолютно безпечна для пацієнтів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Пацієнти з злоякісними та доброякісними захворюваннями легень, новоутвореннями межистіння, пухлинами молочних залоз, утвореннями м’яких тканин тулуба, лімфопроліферативними процесами, плевритами доброякісної та злоякісної етиології.

Ключові показники оцінки результату

Скорочення часу для постановки діагнозу, своєчасний початок протипухлинного лікування, покращення якості життя пацієнтів з злоякісними плевритами, мінімальне використовування рентген - діагностики, чим знижується рівень променевого навантаження.

Ризики у реалізації

Інфляція

Інформація про співфінансування

не передбачено

Чи є у вас конфлікт інтересів

відсутні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради