• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивна зала Брав участь

Доданий
13.06.2020
Номер
257
Спорт

Ремонт малої спортивної і тренажерної залів, та оснащення їх сучасним ефективним обладнанням СШ №83, ж/м Сокіл.
Покращення умов для надання якісних освітніх послуг.
Впровадження в навчальний процес новітніх технологій, обладнання, як для здобувачів освіти початкової школи, так і для здобувачів освіти середньої та старшої школи.

Формування сучасного навчального закладу.

Автор проєкту
Юлія
Юлія Черечеча
Бюджет
999 810 грн
Розрахунок бюджету
Теги
школа, молодь
Район
Соборний
Адреса
вул. Недєліна, 1, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Проблема

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були найрозумніші і успішні. Багато поспішають віддати свою дитину на заняття з раннього розвитку, на підготовку до школи починаючи з 4 років, пишаються успіхами своїх дітей. І це все правильно, при одному АЛЕ ... Ми, дорослі, в гонитві за успішністю забуваємо про найважливіше - про здоров'я наших дітей. Нам здається, що малюки і так багато бігають, стрибають, грають, ми їх водимо на прогулянки на свіжому повітрі, вони грають в дитячому саду в школі і цього досить. Насправді, ми маємо напружених, затиснутих дітей, з порушеннями м'язового тонусу, в шкільному віці це призводить до порушення постави, до нервозності або, навпаки, апатії, втрати інтересу до навчання, до заїкання. У старшому віці - до головного болю, ослаблення зору і іншим фізичним і психологічним проблемам.
Ви помічали, що деякі дітки бігають важко, тупотять, волочать ніжки, бояться пройти по невисокому бордюру, не можуть перестрибнути через калюжку? Дітей цього також треба вчити.

Мета проєкту

Головною метою проєкту є поточний ремонт малої спортивної та тренажерної залів та оснащення їх сучасним ефективним обладнанням.
Покращити умови для надання якісних освітніх послуг.
Створити умови для впровадження в навчальний процес новітніх технологій, техніки, обладнання, як для здобувачів освіти початкової школи, так і для здобувачів освіти середньої та старшої школи.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

За оцінкою МОЗ – у дітей шкільного віку плоскостопість (зустрічається часто до 82%) виникає внаслідок слабкості м*язів стопи та голені.
А також обмеженість в русі та замалі фізичні навантаження, що обумовлені сучасним способом життя. У дослідженнях вчених виявлено, що близько 65% молодших школярів страждають на значні порушення постави.
На підставі виявлених показників кінематики ходьби, вертикальної стійкості тіла, розроблена та впроваджена в практику корекційна технологія, дає змогу розв*язувати оздоровчі завдання в адаптивному фізичному вихованні. Адже саме ігри для цього контингенту –найважливіший засіб фізичного виховання, оскільки вони покращують емоційний стан, сприяють абстрактному мисленню, підвищують уяву та увагу, формують мотивацію до занять фізичними вправами.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Цей проєкт для:
- Здобувачів освіти початкової школи;
- Здобувачів освіти середньої школи;
- Здобувачів освіти старшої школи.

Ключові показники оцінки результату

Соціальні: залучення здобувачів освіти до новітніх технологій в області фізичного виховання, здорового способу життя.
На базі модернізованої спортивної зали можливе проведення позашкільних занять з фізичної культури, конкурсів, змагань з залученням батьків та мешканців району.
Формування сучасного навчального закладу. Якісний вплив на розвиток району, підвищення іміджу навчального закладу та міської ради.

Ризики у реалізації

Можливе здорожчення обладнання закладеного у бюджет проєкту.

Інформація про співфінансування

ні

Чи є у вас конфлікт інтересів

ні

Ви посадова особа?

ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

так

Співавтори

Воронько Олександр Сергійович

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ