• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Бібліопростір Дніпра Брав участь

Доданий
09.06.2021
Номер
247
Бібліотеки

Публічні бібліотеки Дніпра справляють позитивний вплив на розвиток територіальної громади, адже вони поєднують функції інформаційного, комунікаційного, творчого, культурного, дозвіллєвого центру. Використавши модель чотирьох просторів (навчання, натхнення, зустрічей, подій), Центральна міська бібліотека та філії №4;5;10;17;20;22;24;30;34 стануть більш клієнторієнтованими, комфортними, мобільними.

Автор проєкту
Софія
Софія Москаленко
Бюджет
1 496 423 грн
Розрахунок бюджету
Теги
інновації, молодь, культура, творчість, люди похилого віку
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Воскресенська (Леніна), 23, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Манько О. М.

Проблема

Сьогодні роль бібліотеки суттєво змінилася. Але, для того, щоб бібліотеки могли швидко адаптуватися до нових умов і нових запитів громадськості, вони мають бути більш мобільними та гібридними. Це можливо за умови створення і облаштування в бібліотеках окремих бібліотечних просторів: навчання, натхнення, зустрічей та подій.

Мета проєкту

Створення та облаштування в публічних бібліотеках Дніпра окремих бібліотечних просторів для навчання дітей і дорослих, для натхнення, для організації подій та зустрічей. Сучасний простір бібліотеки має бути:
- комфортним, відкритим і доступним, щоб туди хотіли прийти мешканці громади і почували себе зручно і затишно;
- мобільним і мультифункціональним, щоб невелике приміщення можна було швидко трансформувати для навчання, проведення зустрічей, організації подій.
- гібридним, щоб відвідувач бібліотеки міг користуватися і реальним, і віртуальним простором.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Пропонується: придбання сучасних технічних засобів та меблів для створення й облаштування окремих бібліотечних просторів.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

Вжиті заходи, придбане технічне обладнання та меблі будуть використовуватись для організації комфортних, мультифункціональних та гібридних бібліотечних просторів, які будуть доступні для дніпрян і гостей міста усіх вікових категорій та соціальних груп.

Ключові показники оцінки результату

Завдяки реалізації проєкту бібліотечний простір стане більш привабливим, сучасним та функціональним. Ці зміни призведуть до збільшення відвідуваності бібліотек Дніпра, до підвищення освіченості та загальнокультурного рівня дніпрян. Публічні бібліотеки міста стануть більш адаптованими для обміну культурним та літературним досвідом, для взаємодії різних поколінь, для реалізації творчих задумів та інновацій.

Ризики у реалізації

Економічні обставини: підвищення цін на обладнання та меблі, затримка в проведенні процедур закупівель в системі ProZorro.

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

Ні

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради