Інклюзивний спортивно-ігровий майданчик за адресою вул Староказацка 35 Брав участь

Доданий
08.06.2021
Номер
214
Спортивні та дитячі майданчики

Втілення у життя Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю з метою зниження їх дискримінації, забезпечення гідного рівня якості життя. Встановлення такого майданчику надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами ,соціалізуватись ,а дітям безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі на вулиці у безпосередній близкості до будінку.

Автор проєкту
Бюджет
238 620 грн
Розрахунок бюджету
Теги
спортивний майданчик, діти, двір, інваліди, допомога
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Старокозацька (Комсомольська), 35, Дніпро (Дніпропетровськ)

Опис

Співавтори

Мазур Катерина, Малишева Юлія, Ваксер Наталія

Проблема

Втілення у життя Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю з метою зниження їх дискримінації, забезпечення гідного рівня якості життя шляхом створення у дворі інтегрованої спортивно-ігрової зони відпочинку для осіб з особливими потребами, а також дітей , а саме: створення доступності фізичного, соціального, культурного середовища, усунення перешкод та бар’єрів, без чого особам з інвалідністю неможливо користуватися повною мірою всіма правами людини і загальними свободами.
Необхідність створення відповідної зони відпочинку також обумовлена відсутністю аналогічного майданчика поблізу будинків на якому були б зібрані сучасні спортивні тренажери, ігрове обладнання. Втілення у сучасне життя даного проекту сприяє практичній реалізації подолання бар’єрів у сприйнятті суспільством людей з особливими потребами.

Мета проєкту

На виконання вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, чинного законодавства України щодо створення безбар’єрного середовища для людей та дітей з особливими потребами, організації їх дозвілля, спортивної діяльності, естетичного виховання, залучення більшої кількості дітей до занять спортом, виховання у дітей толерантного відношення до людей з особливими потребами, повноцінне входження осіб з особливими потребами в соціальний простір, подолання ізоляції від суспільства.
Реалізація даного проекту надасть людям з особливими потребами реалізовувати себе в межах соціуму, а також можливість часткової відповідальності за дотримання нагляду за територією майданчику та прилеглої до нього.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Одним із шляхів розв’язання проблеми повноцінного входження осіб з особливими потребами в соціальний простір є створення сучасного інтегрованого простору для спілкування, занять спортом, дозвілля для дітей, мешканців, осіб з обмеженими можливостями тощо.

Зацікавленні у реалізації проєкту групи

- діти, дорослі мешканці та гості прилеглих будінків;
- особи з обмеженими фізичними можливостями різних вікових груп та захворювань;
- громадяни похилого віку;
- особи, які потребують фізичної та психічної реабілітації (учасники АТО, травмовані в ДТП чи за інших обставин і т.п.)

Ключові показники оцінки результату

Підвищення рівня охоплення дітей та дорослих з ОФМ фізкультурою та спортом, їх соціалізація.

Ризики у реалізації

Підвищення цін на обладнання

Інформація про співфінансування

-

Чи є у вас конфлікт інтересів

Не має

Ви ознайомленні з положенням Бюджету участі

Так

ФОТО ДО / ВІЗУАЛІЗАЦІЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ

Відповідальні підрозділи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради